Перейти к основному содержанию

В Україні запустили перший державний онлайн-магазин

пт, 07/19/2019 - 09:12

Система ProZorro запускає пілотний проект – перший державний онлайн-магазин ProZorro Market.

Про це йдеться на сторінці ProZorro у Facebook, інформує БІЗНЕС.

Як наголошується, це новий інструмент, який ще швидше і простіше за допорогові закупівлі та звіти про укладені договори.

У Prozorro Market представлені найпопулярніші серед державних замовників товари: офісний папір, картриджи, ноутбуки, ліки та медичні вироби. Поступово перелік продукції розширюватиметься.

Серед переваг державного онлайн-магазину:

  • Купівля товарів  буде відбуватися без оголошення тендеру, як в звичайному інтернет-магазині. 
  • Всі постачальникі, які розмістили свій товар в ProZorro Market вже пройшли кваліфікацію адміністраторів каталогу (ДУ «Професійні закупівлі» чи ДП "Медичні закупівлі України" в залежності від типу продукції). Замовнику не потрібно проводити відбір та процедуру кваліфікації.
  • Постачальники в ProZorro Market готові укладати договори і працювати на умовах післяоплати. Протягом тижня постачальник відправить ваше замовлення.
  • Під час замовлення система сама формує чернетку звіту про укладений договір. Чернетку звіту можна буде опублікувати після укладання договору.
  • Швидке вирішення форсмажорів. Наприклад, зламався ноутбук, ви зможете без зайвого клопоту обрати постачальника, який продасть вам новий.

На сайті prozorro.gov.ua в рубриці "Prozorro Market. Пілот" розміщені умови та перелік документів, які мають подати постачальники для участі у проекті. Процедура передбачає разову процедуру кваліфікації постачальника та товару.

Нагадаємо: 

 • З 9 липня на порталі "Онлайн будинок юстиції" запрацював новий сервіс, який дозволляє реєструвати ТОВ, а також низку інших послуг в режимі онлайн, без складних бюрократичних процедур.
 • За даними Кабінету міністрів, 125 послуг вже надається в електронному вигляді, проте більшість з них не працює на 100% в онлайні, а система ідентифікації залишається незручною для громадянина та бізнесу.

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.