Перейти к основному содержанию

В Україні вперше прокредитували проект без застави

вт, 07/09/2019 - 17:28

Комерційний індустріальний банк (КІБ) надав перший в Україні кредит на суму близько 3 млн грн для енергосервісної компанії (ЕСКО) за моделлю факторингу – кредитування без заставного майна.

Про це повідомляє БІЗНЕС з посиланням на пресслужбу Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності.

"Особливість факторингу полягає у кредитуванні проектів з енергосервісу без заставного майна. Гарантією повернення коштів є майбутні грошові потоки за послуги енергосервісу", – сказав голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

За його словами, наразі ведеться робота над удосконаленням цієї моделі, а також її поширенням на інші банки. 

При цьому КІБ вже розглядає нові ЕСКО-проекти для співфінансування. "Переконаний, що широке впровадження факторингу дозволить у кілька разів пришвидшити темпи інвестування в енергосервіс", – сказав Савчук.

Нагадаємо:

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.