Перейти к основному содержанию

У Нацбанку презентували каталог фінтех-компаній України

пн, 07/15/2019 - 17:31

 В Україні в сфері фінансових технологій зараз працює понад 100 компаній, більше половини з яких почали свою діяльність за останні три роки.

Про це йдеться в Українському фінтех-каталозі-2019, який був представлений у Нацбанку, інформує БІЗНЕС.

Згідного з оприлюдненими даними, у 2018 році в Україні з'явилася 21 компанія, яка працює в сфері фінансових технологій. 63% українських фінтех-компаній фінансуються виключно за свій рахунок і стільки ж – пройшли точку беззбитковості. Водночас 14% компаній мають штат з більш 75 людей. Ще 43% українських фінтех-компаній працюють на міжнародному ринку.

Міжнародний ринок підкорюють 43% українських фінтех-компаній. А з тих, хто працює виключно в Україні, 73% згодом збираються починати діяльність і за кордоном.

Изображение удалено.

"За нашими оцінками, тенденція до зростання фінтех-сектора в 2019 році не зміниться й на ринку з'явиться близько 20 нових компаній. Це надасть імпульс розвитку екосистеми загалом і призведе до збільшення зацікавленості з боку інвесторів (зокрема й міжнародних), а також до зростання кількості інкубаторів та акселераторів, що допомагатимуть молодим командам виходити на ринок", – йдеться в каталозі.

Як зазначається, більшість українських фінтех-компаній перебувають на стадії початку продажів або масштабування бізнесу і лише кожна п'ята компанія є зрілою.

Изображение удалено.

На фото – фінтех-компанії, які працюють в Україні.

Довідка: Український фінтех-каталог-2019 – це некомерційний проект, що має на меті стати візитівкою вітчизняного фінтех-ринку під час спілкування його учасників із закордонними колегами і партнерами, представниками державних органів та інвесторів. Ознайомитися з повною версією каталогу можна за посиланням: https://map.fintechua.org

Каталог підготувала Українська асоціація фінтех і інноваційних компаній спільно з технологічної платіжною компанією Visa і Нацбанком України.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.