Перейти к основному содержанию

В ОГХК розробили проект, за яким майбутній інвестор отримає додатковий дохід у 6,6 млрд грн

пн, 07/13/2020 - 11:43

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» підготувало комплексну програму модернізації виробництва, відповідно до якої планується зведення чотирьох нових фабрик на Іршанському ГЗК упродовж п'яти найближчих років.

Про це повідомляє прес-служба АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК).

Інвестиції у будівництво нових об’єктів оцінюються у 1,2 млрд грн. Цей проєкт буде представлено потенційним інвесторам у рамках підготовки до приватизації ОГХК.

Згідно з повідомленням, сировинною базою для фабрик стануть нові ділянки Межирічного родовища. Відповідно до програми модернізації виробництва планується, що першочергово має бути введена в експлуатацію суха збагачувальна фабрика, де буде здійснюватися переробка концентратів з великим вмістом сидериту та ільменіту. Вартість побудови фабрики становить близько 300 млн грн, строки зведення складають 2 роки.

Також повідомляється, що станом на сьогодні ОГХК продовжує роботу з отримання нових ліцензій на розробку вищезазначених ділянок. За попередніми підрахунками використання нових ділянок Межирічного родовища принесе дохід у розмірі 6,6 млрд грн. Розширення ресурсної бази забезпечить підвищення капіталізації компанії напередодні приватизації та спростить інтеграцію ОГХК у світовий ринок титану.

«За два роки розпочнуться роботи з експлуатації нових ділянок Межирічного родовища, тож зараз нам необхідно налаштувати виробництво до розроблення нових покладів – більш складних. Ми вже провели тестування руди Букинської ділянки Межирічного родовища в австралійській компанії AML. Відповідно до результатів тестування ми підтвердили технологію збагачення ільменітово-сидеритових руд та узгодили передпроєктні роботи. Ці заходи стануть запорукою підвищення капіталізації компанії на приватизаційному конкурсі», – зазначає т.в.о голови правління ОГХК Пітер Девіс.

Нагадаємо, у 2020 році Фонд держмайна планував виставити на приватизацію шість об’єктів великої приватизації, серед яких і Об’єднана гірничо-хімічна компанія, але у зв’язку з пандемією коронавірусу вирішив тимчасово відмовитися від виставлення їх на конкурс. За словами голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка, на сьогоднішній день уже 16 світових компаній виявили бажання взяти участь у акціоні з приводу приватизації ОГХК.

Також повідомлялося про кілька спроб здійснити рейдерське захоплення підприємства, остання з яких відбулася 17 квітня цього року колишнім керівником підприємства.

Довідково:

АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» – державне підприємство, один з найбільших у світі виробників титанової сировини. У 2018 р. чистий прибуток компанії склав 114,9 млн грн, вартість активів – 3,4 млрд грн. У структуру ОГХК входять Вільногірський гірничо-металургійний комбінат та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат.

Читайте також

55% підприємств МСБ у ЄС можуть закритися протягом року через нову хвилю COVID-19 ‒ McKinsey

чт, 10/22/2020 - 16:38
МВФ закликає уряди країн ЄС подвоїти державну підтримку малих та середніх підприємств.

Видавництво Vivat почало друк ще 15 тис примірників "Справи Василя Стуса"

чт, 10/22/2020 - 13:26
5% від продажів нового накаладу Vivat перерахує на проект "Історична правда" Вахтанга Кіпіані

Ціна автогазу зросла до 12,45 грн/л

ср, 10/21/2020 - 16:12
Великі роздрібні мережі 21 жовтня підвищили вартість скрапленого газу в межах 5-30 коп./л.

Правління НБУ позбавило Катерину Рожкову повноважень

ср, 10/21/2020 - 13:00
Правління позбавило Рожкову контролю над шістьма ключовими для нагляду за банківським ринком департаментами та передала їй три підрозділи, які не відіграють суттєвого значення

Розробники представили Зеленському результати доклінічної фази дослідження української вакцини проти COVID-19

вт, 10/20/2020 - 17:27
Розробка дозволяє припустити, що майбутній препарат допоможе боротися і з новими видами коронавірусних інфекцій, які постійно мутують. 

Ціни на житлову нерухомість в липні-вересні 2020 року зросли на 10% - Держстат

вт, 10/20/2020 - 17:23
Найбільше зростання цін на первинному ринку житла в III кварталі спостерігається на однокімнатні квартири.