Перейти к основному содержанию

Укрзалізниця спрямує 22 мільярда на капітальні інвестиції

пт, 12/15/2017 - 14:46

У 2018 році ПАТ "Укрзалізниця" планує спрямувати 22 мільярда гривень на капінвестиції, приблизно 7 з яких на модернізацію

Про це заявив в.о. голови правління ПАТ "Українська залізниця" Євген Кравцов під час урочистого відкриття реконструйованої будівлі філії "Центр діагностики залізничної інфраструктури" сьогодні, 15 грудня, повідомляє Укрінформ.

"Зараз якраз ми завершуємо план капітальних інвестицій на наступний рік. Можу сказати, що ми в цілому плануємо на 2018 рік закласти кошти у розмірі 22 млрд грн по капітальним інвестиціям", — заявив Кравцов.

За його словами, приблизно одна третина з цих коштів, близько 7 млрд грн, планується направити в модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури.

Як повідомляв Укрінформ, ПАТ "Укрзалізниця" завершила перемовини з американською компанією General Electric. За словами очільника "Укрзалізниці", вже у вересні 2018-го у співпраці з General Electric почнеться масштабне оновлення рухомого складу української залізниці. Кравцов наголосив, що для Укрзалізниці співпраця з американським гігантом є стратегічним проектом, який дозволить частково вирішити питання дефіциту тяги вже у найближчий час.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.