Перейти к основному содержанию

Топ-10 пропозицій для аграріїв

вт, 03/03/2020 - 14:22

Питання фінансування були і залишаються наріжним каменем існування й розвитку українського агросектору.

Власних грошей на посівну фермеру ніколи не вистачає. А в очікуванні відкриття ринку землі, що, ймовірно, відбудеться цього року, аграрії акумулюватимуть “кеш” і намагатимуться знизити витрати. Першими під економію потрапляють якісні й дорогі насіння та пестициди, а також сучасні технології обробки землі. Відповідно, перехід до використання дешевшого насіннєвого матеріалу та сумнівних препаратів загрожує низькими показниками врожайності. А втрата контролю над ситуацією в полі, що часто виникає через різку зміну клімату, взагалі може призвести до повної втрати врожаю.

І якщо з біотехнологіями в нас все гаразд, то потреба у фінансових інструментах напередодні посівної щороку зростає. В цьому зізнаються й самі фермери, які часто позбавлені шансів на успіх тільки тому, що не знають про наявність тих чи інших можливостей залучення фінансування чи мають неповне уявлення про них.

Важливо й те, що у формуванні довіри до того ж кредитування чи використання сучасних інноваційних рішень допомагає “сарафанне радіо”. Найшвидше фермер погодиться спробувати щось нове, якщо своїм успішним досвідом з ним поділиться його колега.

Тому, враховуючи практику аграріїв, БІЗНЕС підготував перелік пропозицій та можливостей, що допоможуть агробізнесу інтенсивніше розкривати потенціал українського чорнозему.

Десять кращих пропозицій для аграріїв:

BioNorma

Київстар

BASF

Банк Кредит Дніпро

ALFA Smart Agro

ІНГО Україна

Syngenta

OKKO Group

GigaGroup

Океан Інвест

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.