Перейти к основному содержанию

"Тисячі заводів Tesla не обіцяю": Зеленський розповів про свою інноваційну мрію

чт, 05/23/2019 - 16:42

Президент України Володимир Зеленський вважає, що треба брати приклад з компанії Apple у впровадженні інновацій. 

Про це він сказав під час форуму з інтернет-підприємництва iForum у Києві, повідомляє БІЗНЕС.

Зеленський зізнався, що йому подобається підхід Apple, яка збирає інноваційні ідеї своїх кращих співробітників. "Вони здатні розпізнати, зачепити цих людей, ці ідеї в зародку. Їх нічого не цікавить. Їх головне завдання - яку галузь Apple може розірвати технологічно, інноваційно сьогодні. Мені це подобається", - сказав президент.

У цьому контексті він повідомив, що мріє реалізувати в Україні іноваційну програму "країна у смартфоні", "уряд у смартфоні". Проект включає чотири рівня: інформація в державі, комунікація з державою, транзакції з державою, залучення в управління державою.

"Як би було круто, коли ти їдеш на роботу, отримуєш не тільки новини, а реально контролюєш законопроекти і можеш їх змінювати, бачиш якісь чуваки обираються ... і як їх можна відкликати, як можна змінювати той чи інший законопроект. Тому я мрію про нашу країну в смартфоні", - розповів президент.

Крім того, Зеленський закликав розвивати інфраструктуру для електромобілів і безпілотників, а також впроваджувати інновації в освіті. "Я не стану вам обіцяти тисячі заводів Tesla, з'єднаних Гіперлупом", - додав він.

Насамкінець очільник держави наголосив, що особисто нічого не зможе змінити без допомоги фахівців IT-галузі, і закликав їх до співпраці. "Без інновацій немає конкуренції, без конкуренції немає робочих місць, немає виробництва, немає податків, немає держави, в якій вам би хотілося жити і не хотілося їхати", - резюмував Зеленський.

 

Читайте також:

The Детектор: Що робить влада для бізнесу

 

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.