Перейти к основному содержанию

Рада не підтримала ключову реформу для держбюджету — Данилюк

вт, 03/20/2018 - 15:26

Законопроект тричі було поставлене на голосування, але так і не набрав потрібну кількість голосів

Верховна Рада відмовилася підтримати законопроект про середньострокове бюджетне планування, інформує НВ-Бізнес.

При розгляді проекту №8099 в сесійній залі він не набрав необхідної кількості голосів. Максимально за нього голосували 215 депутатів у вівторок, 20 березня.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій після обговорення документа тричі ставив на голосування законопроект, проте документ не отримав підтримки депутатів. Він також пропонував проголосувати за законопроект за основу, проте міністр фінансів Олександр Данилюк не підтримав його.

"Сенсу голосувати за основу немає. Це означає, що ми зупиняємо роботу над трирічною декларацією. Значить, ми зупинили ключову реформу в країні. І я не знаю, як далі ми будемо продовжувати працювати за бюджетом", — сказав Данилюк, якого цитує Інтерфакс Україна.

Як зазначив міністр фінансів, представляючи законопроект у парламенті, ухвалення законопроекту — необхідний крок для безперервного переходу до середньострокового бюджетування і продовження бюджетної реформи.

Згідно з текстом пояснювальної записки, законопроект передбачає розробку Міністерством фінансів до 15 травня цього року Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки і подачу їх на розгляд Кабінету міністрів, який, в свою чергу, має затвердити документ не пізніше ніж 1 червня. Також документ регламентує спрямування цього документа в парламент в п'ятиденний термін після затвердження.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.