Перейти к основному содержанию

ПриватБанк і UnionPay International підписали меморандум про стратегічне партнерство

чт, 07/05/2018 - 16:21

ПриватБанк розглядає можливість запуску в 2019 році обслуговування карток платіжної системи UnionPay International у банкоматах і платіжних терміналах банку

ПриватБанк (Київ) і компанія UnionPay International (КНР) підписали меморандум про стратегічне партнерство в Києві в середу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як передається, документ підписали голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл і голова China UnionPay Group Ши Венчао.

Як повідомив П.Крумханзл, на першому етапі ПриватБанк у рамках співпраці з UnionPay розглядає можливість запуску в 2019 році обслуговування карток платіжної системи UnionPay International у банкоматах і платіжних терміналах банку. Крім того, банк та UnionPay планують розробку спільних інноваційних платіжних продуктів.

"Насамперед необхідно розпочати з юридичних питань. Це означає, що UnionPay має бути повністю сертифікований, отримати відповідні ліцензії від Національного банку України. Але паралельно з юридичними питаннями ми розпочинаємо роботу над розвитком інфраструктури для прийому карток UnionPay в Україні. Ми плануємо почати приймати картки в 2019 році", - сказав П.Крумханзл.

"Зі зростанням економічного співробітництва між країнами зростає попит на транскордонні платежі між Китаєм та Україною. Співпраця з визнаним лідером банківського ринку дасть змогу досягти значного прориву в просуванні інноваційних платіжних продуктів UnionPay в Україні. UnionPay накопичила багатий досвід у розробленні інноваційних платежів, реалізації проектів "Розумного міста", фінансової інтеграції та готова брати участь у розвитку платіжної індустрії в Україні", - додав Ши Венчао.

Згідно з повідомленням прес-служби Нацбанку України на сторінці у Facebook, у четвер відбулася зустріч глави НБУ Якова Смолія і першого заступника глави НБУ Катерини Рожкової з Ши Венчао.

Під час зустрічі Я.Смолій висловив упевненість, що присутність UnionPay International на фінансовому ринку України прискорить торговельно-економічні процеси між двома країнами. "Прихід нової платіжної системи дасть новий поштовх для підвищення рівня якості фінансових послуг та розвитку ринку платіжних систем в Україні", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, під час зустрічі обговорювалися регуляторні процедури виходу міжнародної платіжної системи Union Pay International на український ринок. Також були обговорені аспекти можливої співпраці китайської платіжної системи з Національною платіжною системою "Простір".

UnionPay International (UPI), створена в 2002 році, є дочірньою компанією China UnionPay. China UnionPay - національна платіжна система Китаю. Є найбільшою міжнародною платіжною системою у світі за обсягом операцій і випущених платіжних карток. Україна стане 170 країною світу, в якій розвиватиметься сервіс обслуговування карток UnionPay. UnionPay надає можливість використовувати картки для оплати товарів, послуг і зняття готівки в партнерстві з більш ніж 400 фінансовими інституціями у всьому світі. Картки UnionPay емітуються більш ніж у 40 країнах.

Читайте також

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.

У 2019 році дохід ТОП-100 компаній ринку лакшері зріс на 14% — Deloitte

ср, 11/25/2020 - 13:19
Лідером серед країн за кількістю виробників товарів класу люкс стала Італія. Франція вийшла на перше місце за сукупним обсягом продажів.

На "Дія.Бізнес" з'явиться експортний портал і маркетплейс фінансових послуг

ср, 11/25/2020 - 12:59
Скоро на порталі для МСБ буде запущена можливість В2В - для комунікацій між українськими підприємцями та підприємцями світу.