Перейти к основному содержанию

Озвучены изменения в бюджете-2018

ср, 11/22/2017 - 12:56

Перед вторым чтением проекта запланированы изменения в финансировании энергоэффективности

В проекте закона "О государственном бюджете Украины на 2018 год" ко второму чтению будут предусмотрены дополнительные средства на энергоэффективность. Об этом сообщил премьер-министр Владимир Гройсман, передает информацию Сегодня.

"Мы должны обеспечить максимальную эффективность использования энергоресурсов, поэтому масштабная программа энергоэффективности получит усиление в 2018 году. При подготовке ко второму чтению проекта бюджета увеличим финансирование энергоэффективности в государстве", — сказал Гройсман в ходе заседания правительства.

При этом премьер подчеркнул необходимость достижения энергонезависимости Украины.

Как сообщалось, премьер-министр ожидает рассмотрения проекта бюджета-2018 во втором чтении до 10 декабря. В то же время, спикер Верховной Рады Андрей Парубий уже анонсировал рассмотрение бюджета во втором чтении на следующей пленарной неделе, которая начнется заседанием 28 ноября.

Читайте також

Silvaco купує компанію що розробляє рішення в сфері автоматизації проектування інтегральних мікросхем POLYTEDA CLOUD

вс, 01/24/2021 - 12:34
Придбання розширює можливості компанії по швидкій фізичній перевірці конструкцій ІС перед створенням і виробництвом масок.

SpaceX вивела на орбіту 1000 супутників для запуску системи глобального інтернету

чт, 01/21/2021 - 09:17
Важка ракета-носій Falcon 9 в середу, 20 січня, успішно вивела на низьку навколоземну орбіту нову партію з 60 міні-супутників, призначених для продовження розгортання глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink.

Придбана Сазоновим та Ігнатюком КУА "Автоальянс-XXI сторіччя" під новою назвою SI Capital запускає перші фонди для інвестицій в агро

ср, 01/20/2021 - 09:54
Засновник і екс-власник інвестгрупи "Сократ" Роман Сазонов і співвласник агробізнесу "ІДЕК-Груп" Юрій Ігнатюк завершили операцію з купівлі у Анатолія і Катерини Отченаша та інших акціонерів ПрАТ "Компанія з управління активами (КУА)" Автоальянс-XXI сторіччя "і запускають два інвестиційних фонди для інвестицій - в агрокомпанії і сільгосп змелю.

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.