Перейти к основному содержанию

До 30 річниці Незалежності України 46 Parallel презентує нове вино Proudly Ukrainian

чт, 08/19/2021 - 13:01
Новини компаній

Proudly Ukrainian - саме так називається лімітований реліз авторських преміальних вин із колекції Grand Admiral, створений виноробами компанії 46 Parallel Wine Group до 30-річчя Незалежності України.

Grand Admiral Merlot-Cabernet Sauvignon Proudly Ukrainian – це унікальний купаж, що створений із кращого українського винограду врожаю 2018 року. Преміальне авторське марочне вино представлене лімітованим накладом – всього 530 пляшок, характеризується неперевершеною ароматикою і розкішшю смаку, а також має насичений відтінок, властивий класичному бордоському бленду. Вино витримане 24 місяці у французьких барріках компанії Seguin Moreau рівня обпалу «medium» та «medium+» та відзначене  подальшою витримкою у пляшці. Вишукане повнотіле вино з м’якими танінами, складною структурою з відтінками вишні, сливи, чорних ягід, шоколаду та сап´яну, точно не залишить байдужим найвибагливіших винних гурманів.

Анна Горкун, СЕО та власниця 46 Parallel Wine Group:

«Ми створюємо наші вина з гордістю за Україну. Щиро пишаємось тим, що наша компанія розвивається на незалежному українському ґрунті. Святкуємо 30 років Незалежності лімітованою колекцією вин Proudly Ukrainian, яким висловлюємо свою щиру вдячність всім тим, хто будує сильну, вільну, успішну Україну».

Унікальним, з точки зору естетики бренду є оформлення нового релізу - кругова етикетка підкреслює урочистість події, якій воно присвячене.

Артем Гусєв, Associate Creative Director Tabasco:

«Білим кольором етикетки ми хотіли підкреслити унікальність вина і важливість самої події - 30-річчя Незалежності України. Одним із завдань було виділити його в лінійці, зберігши впізнаваність стилю бренду 46 Parallel. Маршрути мандрівників і дослідників, які лежать в основі дизайну, були з легкістю прокладені на карті України. А нова назва дзвінко говорить про філософію бренду і його українське коріння».

46 Parallel Wine Group співпрацює з командою Tabasco від самого початку заснування. Нестандартні ідеї та дизайнерські рішення дозволили успішно реалізувати проект із виводу брендів компанії на український ринок. Новий купаж вже встигли високо оцінити експерти – вино отримало золоту медаль на конкурсі Odessa Wine&Spirits Awards.

Читайте також

Nestlé разом з партнерами впроваджує регенеративні практики сільського господарства

ср, 10/13/2021 - 10:17
11 жовтня 2021 року -- Компанія оголосила про впровадження нової ініціативи щодо відновлювальних підходів та виводить ініціативи сталого розвитку сільського господарства на новий рівень.

ALFA Smart Agro – лідер українського ринку ЗЗР

ср, 10/06/2021 - 16:36
Вперше до трійки лідерів ринку засобів захисту рослин України, де традиційно домінують мультинаціональні компанії, увійшов український виробник. 

В головному офісі Укрексімбанку виставкою художника Тістола відкрився арт-простір

вт, 09/28/2021 - 10:30
Державний Укрексімбанк започатковує проект Exim Gallery, створений для підтримки та промоції сучасного українського мистецтва.

Перший масштабний капшерінг в Україні запускає Асоціація лідерів сталого розвитку

ср, 09/22/2021 - 16:50
Друзі, ми потонемо в пластику, і наші діти будуть жити в пластмасових джунглях. Щорічно в світі використовується майже 500 мільярдів пластикових одноразових стаканчиків.

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.