Перейти к основному содержанию

«Бути Sofie» відкрито! Зустрічайте дуже французьке кафе на території «Софії Київської»

чт, 07/29/2021 - 11:58
Новини компаній

«Бути Sofie» — французьке кафе, за адресою Володимирська, 24, на території заповідника «Софія Київська» — відкрилося і працює щодня з 10:00 до 22:00.

Ініціатива відкрити заклад зі справжньою французькою кухнею і атмосферою належить Нелі Куковальській, директору «Софії Київської», а концепцією і реалізацією займалися співзасновниці ресторанів Spicy NoSpicy та Odessa Олена Бебко-Мінаєва та Наталя Іванцова.

Кафе складається з двох літніх терас. Одна — безпосередньо на вулиці Володимирській, а друга — у секретному саду Софі, прямо на території історичного заповідника «Софія Київська» в самому серці міста.

Директор «Софії Київської» Неля Куковальська почала свою промову з того, що відповіла на питання чому саме французьке кафе відкрилося на території заповідника: «Україну і Францію пов'язують дуже давні й глибокі взаємини. Одна з дочок Ярослава Мудрого була дружиною французького короля Генріха I. Сюди, в Софію, неодноразово приїжджали французькі посли. А це значить, що ми вже давно європейська держава, і нам властивий діалог з іншими європейськими країнами. Тут, на території пам'ятки ЮНЕСКО, єдиного у світі собору з такою комбінацією фресок, мозаїк та елементів архітектури, ми починаємо цей діалог знову: що більше людей дізнається про «Софію», то більше відвідувачів вийдуть звідси з позитивними емоціями, то більше ми будемо зміцнюватися як дійсно європейська столиця. Для мене велика честь відкривати це кафе, велика радість співпрацювати з командою Rose Family».

У свою чергу Наталія Іванцова подякувала команду «Софії Київської» і особисто Нелю Михайлівну. «У мене є теорія. І вона дуже проста. Я вважаю, що жодна подія, нічого не може статися з людиною, поки не відбудеться зустріч  яка надихає, дає надію, сміливість. Я зараз говорю про зустріч нашої команди з Нелею Михайлівною. Ми не тільки відкрили кафе з дуже сильною енергетикою, ми усвідомили, наскільки важливо дбайливо ставитися до історії. Всі сучасні віяння, які привнесло кафе «Бути Sofie» на територію заповідника, дуже органічно поєднуються з віковими традиціями, які зберігає «Софія Київська»,  розповіла Наталя.

Після ведуча вечора Соломія Вітвіцька передала слово Олені Бебко-Мінаєвій: «Я дуже сподіваюся, що спільними зусиллями ми зможемо залучити нових гостей в «Софію Київську» і показати всім, наскільки тут прекрасно! Тому що буквально з першого дня тут відчувається особлива атмосфера, і навіть наші перші гості просили не включати музику, адже тут і так все ідеально. Тут неймовірно приємно знаходитися, і ми зробимо все, щоб зберегти та примножити незабутні відчуття від перебування в цьому місці».

Серед гостей, які відвідали відкриття: Соломія Вітвіцька, Ірина Данилевська, Христина Бобкова, Маша Виноградова, Антон Фріндлянд, Мирослава Ульянина, Ліліт Саркісян, Сергій Дідковський, Маша Якуш  та інші.

Закуски на відкриття готував шеф-кухар кафе — Ігор Крамаренко, один із  кращих шефів України. Нагадаємо, що з його легкої руки меню «Бути Sofie» складено так, що легкий бранч плавно перетікає в щільний обід, а післяполудневий коктейль — у велику і галасливу вечерю.

Шеф рекомендує звернути увагу на:

  • Ідеальні круасани із солоною і солодкою начинками (від 55 грн), супи (від 135 грн), салати і закуски до вина (від 160 грн), десерти (від 115 грн).
  • Основні страви, а саме курча з томатами (245 грн) і сібас із салатом із фенхеля (295 грн), як його готують на південних курортах Франції.
  • Витриману винну карту, літні коктейлі (від 130 грн) і домашні лимонади (від 65 грн).

 

Кафе приймає гостей щодня з 10:00 до 22:00.

Столики можна бронювати за телефоном 068 988 86 50  і підписатися на гарний інстаграм @etre.sofie

Читайте також

Nestlé разом з партнерами впроваджує регенеративні практики сільського господарства

ср, 10/13/2021 - 10:17
11 жовтня 2021 року -- Компанія оголосила про впровадження нової ініціативи щодо відновлювальних підходів та виводить ініціативи сталого розвитку сільського господарства на новий рівень.

ALFA Smart Agro – лідер українського ринку ЗЗР

ср, 10/06/2021 - 16:36
Вперше до трійки лідерів ринку засобів захисту рослин України, де традиційно домінують мультинаціональні компанії, увійшов український виробник. 

В головному офісі Укрексімбанку виставкою художника Тістола відкрився арт-простір

вт, 09/28/2021 - 10:30
Державний Укрексімбанк започатковує проект Exim Gallery, створений для підтримки та промоції сучасного українського мистецтва.

Перший масштабний капшерінг в Україні запускає Асоціація лідерів сталого розвитку

ср, 09/22/2021 - 16:50
Друзі, ми потонемо в пластику, і наші діти будуть жити в пластмасових джунглях. Щорічно в світі використовується майже 500 мільярдів пластикових одноразових стаканчиків.

Visa допомогла в діджиталізації 16 мільйонам малих і середніх підприємств

ср, 09/22/2021 - 11:00
Нове дослідження Visa показує, наскільки важливі цифровізовані можливості для малих і середніх підприємств, щоб залишатися конкурентоспроможними у постпандемічному світі. На тлі рекордного зростання підприємництва виникає новий клас малих підприємств, що використовують цифрові технології.

«Фармак» відкрив офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах

вт, 09/21/2021 - 18:55
Лідер фармацевтичного ринку України* та один з найбільших експортерів лікарських засобів компанія «Фармак» відкрила офіс в Об’єднаних Арабських Еміратах.