Перейти к основному содержанию

«Датагруп» побудувала корпоративну мережу для мережі АЗС SUNOIL

ср, 07/07/2021 - 16:35

«Датагруп» реалізувала проєкт із побудови єдиної корпоративної мережі для національної мережі АЗС SUNOIL.

Наразі автозаправні станції мережі представлені в Київській, Сумській, Одеській, Закарпатській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях України. У межах проєкту технічні фахівці «Датагруп» підключили до високоякісного швидкісного інтернету 124 АЗС SUNOIL протягом трьох місяців.

«Для «Датагруп» це далеко не перший проєкт із підключення більше сотні точок доступу до мережі Інтернет у регіонах України з використанням різних технологій: наземних каналів, радіо та супутника. Для клієнта важливим є те, що всі послуги надходять з одних рук із дотриманням високих стандартів. Йдеться про доступ до інтернету в будь-якому куточку країни, про єдиний рівень SLA та гарантії швидкого реагування на несправності, а також оперативне їх усунення. Ми дійсно пишаємося, що є компанією № 1 в Україні, яка може реалізовувати проєкти подібного рівня і складності. І це реальний привід для гордості, тому що іншу таку компанію, яка здатна реалізовувати проєкти в такі терміни й за такими умовами, знайти буде непросто», – коментує Ірина Близнюк, директор департаменту корпоративних продажів «Датагруп.

«Ми завжди прагнемо забезпечувати наших клієнтів не тільки якісним пальним за доступною ціною, але й високим рівнем сервісу, щоб кожен із них відчував себе комфортно в дорозі на наших АЗС. Національна мережа автозаправних станцій SUNOIL добре зарекомендувала себе в економ-сегменті та впевнено утримує свої позиції. Наприкінці квітня у нас також стартував масштабний проєкт із ребрендингу мережі, оскільки ми прагнемо привести всю мережу до єдиних високих стандартів обслуговування та спрямовуємо всі зусилля, щоб забезпечувати клієнтів бездоганним сервісом. Ми вибрали телеком-партнером компанію «Датагруп», тому що для нас є важливими якісний зв'язок, безперервний доступ до сервісів та оперативність в реалізації проєкту», – коментує Людмила Тибольчук, директор з маркетингу ТОВ «ТД «САН ОЙЛ».

«Подібні проєкти «Датагруп» реалізує завдяки широкому волоконно-оптичному покриттю по всій Україні. Саме в цьому випадку всі витрати з будівництва мережі ми взяли на себе. Доступ в інтернет під ключ від однієї компанії – це питання не тільки зручності з точки зору управління, але й надійності, економії. Раніше у клієнта були різні провайдери з негарантованими SLA, що безпосередньо впливало на операційну діяльність мережі АЗС», – додає Ірина Близнюк.

Читайте також

Найпопулярніша криптовалюта Bitcoin знизилася у собівартості на понад 4%

ср, 10/13/2021 - 15:15
За даними торгів, вартість біткойна становить близько 54 750 доларів США.

Forbes Україна опублікував рейтинг 100 найбільших приватних компаній

ср, 10/13/2021 - 15:06
Компанії Метінвест, АТБ-Маркет та Kernel увійшли до трійки найбільших приватних компаній України 2021.

Новий сортувальний термінал за 1 млрд грн будуватимуть поблизу аеропорту Бориспіль

ср, 10/13/2021 - 14:47
Термінал буде вдвічі потужніший за Київський інноваційний термінал, який здатен обробляти до 50 тис. посилок на годину. Перша черга відкриється вже у 2022 році.

З початку податкової амністії українці задекларували понад 90 мільйонів - Гетманцев

ср, 10/13/2021 - 14:37
В рамках податкової амністії, яка стартувала 1 вересня, українці задекларували 90,5 млн грн.

Банки в серпні видали рекордний обсяг іпотечних кредитів - Нацбанк

ср, 10/13/2021 - 14:23
Українські банки повідомили, що в серпні 2021 року видали 944 іпотечні кредити на загальну суму 830,1 млн грн.

Wizz Air планує відкрити 26 нових рейсів з чотирьох міст України

ср, 10/13/2021 - 12:57
Додаткові маршрути з України включатимуть рейси до чотирьох нових країн: Іспанії, Франції, Бельгії та Нідерландів.