Перейти к основному содержанию

АМКУ рекомендував Чернігівській ОДА припинити антиконкурентні дії

вт, 03/02/2021 - 16:00

Орган державної влади проводив такі дії на користь ГК "Нафтогаз України"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував Чернігівській обласній держадміністрації (ОДА) протягом 10 днів з дня отримання цих рекомендацій виключити з мережі Інтернет, офіційного сайту ОДА і Youtube інформацію про конкурентну перевагу ТОВ "ГК "Нафтогаз України" над іншими постачальниками природного газу.

"Чернігівській ОДА необхідно привести інформацію по вибору постачальника природного газу, розміщену Чернігівською обласною державною адміністрацією на онлайн-платформах мережі Інтернет у відповідність до вимог закону України "Про захист економічної конкуренції", - зазначено в повідомленні на сайті АМКУ.

Як повідомив анимонопольний регулятор, таке рішення комітет прийняв 25 лютого в відповідь на відповідне звернення ТОВ "Чернігів Збут" про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Чернігівської ОДА.

За інформацією комітету, в листопаді 2020 року на зустрічі голови Чернігівської обладміністрації Анни Коваленко з керівництвом ТОВ "ГК "Нафтогаз України" споживачам було запропоновано укласти договір з зазначеною компанією та відмовитися від послуг чинного постачальника природного газу з метою економії до 40%.

Як вважають в АМКУ, в результаті вищевказаних дій ТОВ "ГК "Нафтогаз України" отримало переваги на ринку поставок природного газу в Чернігівській області в порівнянні з іншими постачальниками.

"З огляду на ці обставини, Антимонопольний комітет рекомендував Чернігівській ОДА припинити дії, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції", - констатував АМКУ.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.