Перейти к основному содержанию

Суд заборонив проводити конкурс на главу Приватбанку - фінустанова готує оскарження

пт, 02/26/2021 - 11:31

У рішенні суд зазначає, що існує ймовірність встановлення незаконності результатів

Приватбанк подаватиме апеляцію на рішення Господарського суду м. Києва, яким забороняється проведення закритого конкурсу на посаду голови правління банку. Про це заявили у пресслужбі фінустанови.

Згідно з повідомленням пресслужби банку в п'ятницю, 26 лютого, ухвала про забезпечення позову прийнята судом у відповідь на другу заяву з боку профспілки, тоді як перша була відхилена.

"Позов профспілки і заяви про його забезпечення є черговою спробою дестабілізації роботи банку", - йдеться в повідомленні.

Згідно з даними Нацбанку України, Приватбанк на 1 січня 2021 року за розміром загальних активів займав перше місце (568,244 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні.

Раніше Госпсуд м. Києва опублікував рішення у справі за позовом профспілки Приватбанку, яким заборонив фінустанові проводити конкурс на посаду голови правління.

Суд у рішенні зазначає, що існує ймовірність встановлення незаконності результатів конкурсу у разі його проведення, що призведе до необхідності вжиття інших заходів в т.ч. судового захисту подання позову про оскарження результатів конкурсу.

"Наведене призведе до необхідності нових позовів, неможливості виконання рішення суду у випадку задоволення позову, а також може зумовити необхідність звернення позивача з іншим позовом для захисту його порушених прав", - йдеться у висновках суду.

Таким чином, суд вирішив заборонити проведення конкурсу на посаду голови правління Приватбанку:

"Забезпечити позов шляхом заборони Акціонерному товариству Комерційний банк "Приватбанк" … та Кабінету міністрів України…  вчиняти будь-які дії з обрання та призначення голови правління АТ КБ "Приватбанк" до набрання рішенням чинності.

Вимогою профспілки було також зобов'язати Кабмін провести конкурсний відбір голови правління згідно постанови Кабміну № 927 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки".

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.