Перейти к основному содержанию

WOG інвестував 16 млн грн. в сучасне обладнання розподільчого центру

чт, 02/25/2021 - 11:16

Загалом, компанія співпрацює з 291 постачальником, своєчасно доставляючи продукцію в 383 торгові точки

Компанія WOG інвестувала понад 16 млн грн. в сучасне обладнання власного розподільчого центру (РЦ), в тому числі близько 6 млн грн.в розробку програмного забезпечення. Про це в інтерв'ю Rau.ua розповіла Юлія Пішаченко, директор з логістики супутніх товарів WOG.

WOG

"Частка непаливних продажів зараз складає до 20% прибутку мережі. Ми прагнемо до того, щоб з часом 70% всього прибутку компанії формували продажі пального, а 30% - забезпечували WOG Market і WOG Cafe", – розповідає Юлія Пішаченко.

На сьогодні в мережі WOG працює 383 торгових точок (ТТ) непаливного напрямку, з яких 362 точки розташовані на заправках компанії та 21 – поза межами АЗК (14 кафе – в поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+, 7 кафе – в аеропортах ("Київ" (Жуляни) – 2, "Бориспіль" – 1, аеропортах "Львова" – 1 та "Одеси» – 3). 

Для забезпечення роботи такої кількості ТТ – безперебійного наповнення їх продуктовими та побутовими товарами – у компанії WOG працює інноваційний розподільний центр класу А+ площею 8,5 тис. кв.м.

Як зазначила директор з логістики супутніх товарів WOG, з метою оптимізації ручної праці, впроваджена новітня WMS система з інтегрованим механізмом управління транспортом TMS, автоматизований ваговий контроль зібраних товарів та ін. Склад оснащений високотехнологічним обладнанням світового лідера внутрішньовиробничої логістики, концерну Jungheinrich AG (Німеччина). Нові технологічні рішення, забезпечують своєчасну доставку продукції на ТТ – згідно з узгодженим графіком. Це дозволяє на 100% забезпечити товарним запасом торгові точки та дає можливість компанії отримувати додатковий прибуток. 

"В сучасне обладнання для РЦ компанія інвестувала понад 16 млн грн., 6 з яких пішло на розробку програмного забезпечення", - підкреслила Юлія Пішаченко.

РЦ WOG працює за повним циклом, здійснюючи прийом продукції від постачальників, відбір і доставку замовлень на торгові точки, а також забезпечуючи зберігання товарів на складі.

Вся робота з постачальниками і ТТ – від замовлення до доставки продукції – повністю проводиться в форматі електронного документообігу. Всі замовлення формуються автоматично – через систему автозамовлення, яка розроблена спеціально під напрямок роботи складу РЦ. 

Загалом, WOG співпрацює з 291 постачальником, своєчасно доставляючи продукцію в 383 торгові точки. РЦ компанії щодня приймає продукцію на склад від 50 постачальників.

 

Читайте також

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.

Ринок угод зі злиття та поглинання в Україні скорочується

пн, 04/05/2021 - 16:48
Обсяг активності знизився до рівня 2017 року

Влада Києва анонсувала нові преференції для малого та середнього бізнесу

пн, 04/05/2021 - 15:51
Вони будуть діяти на період суворих карантинних обмежень