Перейти к основному содержанию

Інвестори зацікавлені в концесії залізничних вокзалів Одеси і Львова

вт, 02/23/2021 - 16:21

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури в зв'язку з зацікавленістю інвесторів розглядає можливість передачі в концесію залізничних вокзалів Одеси і Львова. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура".

"Зараз ми проговорюємо Одесу і Львів, тому що до них теж велика увага як до об'єктів концесії", - сказав він.

За словами Криклія, концесія дозволить перетворити вокзали в торгово-розважальні комплекси і створити додаткові робочі місця.

У листопаді 2020 року Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів, які планується реалізувати до 2023 року. У переліку пріоритетних для держави проєктів в залізничній галузі - концесія вокзалів і станцій Харків-Пасажирський, Дніпро-Головний, Вінниця, Миколаїв, Чоп, Київ-Пасажирський, Хмельницький.

Під час свого виступу міністр також наголосив, що інфраструктура України швидко розвивається - будуються дороги з елементами інтелектуальної транспортної системи і у 2021 році на українських дорогах буде вже 100 комплексів автоматичного зважування у русі.

"Багато доріг будується. І це ті речі, які можна помітити та відчути. Це ті амбітні завдання, які поставив президент. Але не менш важливо, щоб ці дороги були безпечними з елементами інтелектуальної транспортної системи, і ми могли захищати як дороги, так і життя учасників дорожнього руху. Вже в цьому році буде 100 комплексів автоматичного зважування у русі. Коли не інспектор з людським фактором буде перевіряти на дорозі фуру чи вантажівку – перевищила вона чи руйнує дороги – а це буде повністю автоматизований процес. З січня в пілотному режимі запрацював Центр обробки даних Державної служби з безпеки на транспорті. Понад 30 комплексів вже відвантажує інформацію до цього центру. І ми очікуємо від Верховної Ради ухвалення у другому читанні необхідних законопроєктів для того, щоб можна було автоматично накладати адміністративні постанови", - заявив Владислав Криклій.

Читайте також

Рада НБУ рекомендує перегляд умов довгострокового рефінансування

вт, 03/02/2021 - 12:24
Метою є розширення банківського кредитування економіки

Матеріали для тестів на діабет будуть централізовано доставлені в будь-яку точку України

вт, 03/02/2021 - 11:00
Провідний сервіс з пошуку і доставки лікарських засобів Liki24.com став партнером ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» в проекті «Врятуй собі життя — перевірся на діабет».

PayPal розширює список послуг

вт, 03/02/2021 - 09:09
Платіжна система планує ввести можливість оплати рахунків і послугу переведення в готівку чеків

Мінфін підписав перші угоди з провідними банками про участь в держпрограмі "Доступна іпотека 7%"

пн, 03/01/2021 - 17:34
Головна мета програми – це здешевлення вартості іпотечних кредитів для широкого кола громадян України

У США хочуть створити електронний долар

пн, 03/01/2021 - 16:39
Експерти шукають безпечний шлях створення і впровадження нової валюти

Ціни на нафту зростають напередодні зустрічі ОПЕК+

пн, 03/01/2021 - 15:34
У лютому як Brent, так і WTI подорожчали приблизно на 18%