Перейти к основному содержанию

Біометричні платіжні картки можуть за 5 років скласти 15% ринку

вт, 02/23/2021 - 09:18

До платіжної картки буде прив'язаний цифровий гаманець

разі введення в обіг біометричних платіжних карток вони зможуть протягом п'яти років скласти вже 15% всього ринку. Про це пише finextra.com, посилаючись на аналітиків фінансової компанії UBS.

Серед факторів, що впливають на зростання популярності біометричних карток, швейцарські банкіри називають:

  • зниження виробничих витрат за останній рік;
  • розвиток систем безконтактних платежів;
  • цілу низку успішних комерційних пілотних проектів, запущених банками за останні місяці.


У швейцарському банку також заявляють, що впровадження банківських карток з датчиками відбитків пальців до 2026 року принесе дохід у $5 млрд.

"Незважаючи на зростаючу популярність мобільних трансакцій, ми вважаємо, що впровадження біометричних карток може сприяти певному збільшенню числа платежів за допомогою традиційних пластикових карток", — йдеться в заяві аналітиків UBS.

Клієнти Поштового ощадного банку Китаю, які беруть участь у великомасштабному тестуванні цифрової валюти центробанку країни (CBDC), вже отримали персональні біометричні картки.

Платіжна картка має широке призначення як для здійснення традиційних платежів, так і для отримання медичного обслуговування. Вона містить біометричний датчик, який дозволяє клієнту ідентифікувати свою особу за допомогою відбитка пальця і ​​підтвердити таким чином онлайн-або оффлайн-платіж.

Варто зазначити, що до платіжної картки прив'язаний цифровий гаманець, валютою якого є тестований на даний час цифровий юань.

Розробники впевнені, що картка буде призначена насамперед для людей похилого віку, які відчувають труднощі у використанні смартфонів. На поточний момент проєкт поки що перебуває на стадії апробації. Його повноцінний запуск можливий вже під кінець року.  

Читайте також

Експорт компанії «Фармак» зріс на 40% за результатами 2020 року

пт, 05/07/2021 - 16:26
За даними консолідованої фінансової звітності компанія «Фармак» у минулому році збільшила експортні поставки на 40%, відвантаживши продукцію у 35 країн світу.

Firefly Aerospace Макса Полякова залучила майже 200 мільйонів доларів інвестицій. Вартість компанії значно перевищила 1 мільярд доларів.

ср, 05/05/2021 - 12:56
Компанія Firefly Aerospace, лідер у сфері економічних і надійних космічних ракет і сервісів, успішно завершила перший раунд венчурного фінансування.

Італійська компанія купує 10 додаткових українських двигунів для європейської ракети-носія Vega

пт, 04/30/2021 - 16:59
Конструкторське бюро «Південне», Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10 двигунів українського виробництва для ракети-носія “Vega” на загальну суму у майже 6 млн євро.

Ексвіцепрезидент Luxoft відкриває власну компанію

пт, 04/30/2021 - 15:20
Колишній віцепрезидент IT-компанії Luxoft Віталій Нужний анонсував запуск власного проєкту.

«Фармак» на 80% збільшив інвестиції за результатами 2020 року

чт, 04/29/2021 - 10:50
Акціонерне товариство «Фармак» опублікувало фінансові результати 2020 року. Аудитором фінансової звітності виступив ТОВ «Делойт енд Туш ЮСК».

Медичний онлайн-хаб Doc.ua підсилює управлінську команду для міжнародного розвитку

вт, 04/27/2021 - 18:44
Провідний постачальник медичних сервісів країни Doc.ua оголошує про призначення нового СЕО компанії Гаррі Андреасяна.