Перейти к основному содержанию

Мінінфраструктури підписало договір на будівництво аеродрому в Дніпрі

ср, 02/17/2021 - 09:09

Для цих цілей в держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн

Держпідприємство "Фінансування інфраструктурних проектів" Міністерства інфраструктури підписало договір з генеральним підрядником на будівництво нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту "Дніпропетровськ". Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає пресслужба відомства.

"Договір з генпідрядником на будівництво нового аеродрому в Дніпрі укладено. Компанія виконає роботи за 3,95 млрд грн, що на 30% менше очікуваної вартості робіт, яка становила 5,7 млрд грн", - зазначив Криклій.

Всього участь у відкритому тендері взяли сім компаній, дві з яких - іноземні.

За словами міністра, у вересні минулого року на об'єкті стартували підготовчі роботи для забезпечення безперервного функціонування аеропорту на час будівництва. Тоді ж приватний інвестор "НС Дніпро" почав будувати новий пасажирський і VIP-термінали.

На будівництво нового аеродрому в Дніпрі в держбюджеті на поточний рік передбачено 1,4 млрд грн. На об'єкті планується побудувати злітно-посадкову смугу довжиною 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. Всього будівництво триватиме близько 3 років.

В кінці січня ТОВ "Альтіс-Констракшн" виграло тендер держпідприємства "Фінансування інфраструктурних проектів" ("Фінінпро") на виконання робіт з будівництва нового аеродрому в міжнародному аеропорту міста Дніпра.

Компанія "Альтіс-Констракшн" входить в корпорацію "Альтіс-Холдинг" Олександра Глімбовського. Його дочка Катерина Глімбовська балотувалася до Київради від ВО "Батьківщина", але не пройшла. Її чоловік - Роман Насіров, з 2015 року до березня 2017 року очолював Державну фіскальну службу України.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.