Перейти к основному содержанию

Власникам преміальних карт VISA - Телемедицина від ARX!

пн, 02/15/2021 - 16:25
Новини компаній

Це додаткова послуга для власників преміальних карт VISA Platinum, Signature та Infinity

Раді проінформувати, що з лютого 2021 власники преміальних карт VISA Platinum, Signature та Infinity отримують ще один приємний бонус у списку додаткових послуг - телемедичні консультації від страхової компанії ARX в додатку VISA_ChatBot.

Страхова компанія ARX - лідер страхового ринку України, стабільно входить в Топ-3 компаній, що надають послуги добровільного медичного страхування. Обслуговує як корпоративних клієнтів, так і клієнтів-фізичних осіб.

Телемедицина - це зручне і професійне медичне супроводження у форматі онлайн консультацій за допомогою звичних нам мобільних додатків. Клієнтам ARX вона доступна з 2017 року, так як компанія була одним з піонерів страхового ринку з надання даної послуги.

В умовах підвищеного ризику захворюваності попит на телемедичні послуги різко зріс, оскільки передбачає отримання медичної консультації дистанційно, з будь-якої точки світу, не відвідуючи медичних закладів в пік пандемії.

Переваги телемедичних послуг:

    • економія часу: консультація лікаря 24/7

    • зручний online сервіс: послуга доступна, де б не перебував клієнт

    • альтернативна медична думка: можливість дізнатися точку зору іншого фахівця

    • конфіденційність: місце і час обирає клієнт

    • додаткові сервіси: тест на COVID 19 для виїзду за кордон та WELLNESS сервіси (консультація психолога).

Детально про правила користування послугою можна ознайомитися на сайті ARX.

А також на сайті VISA.

Довідкова інформація CК ARX
 
26 років на ринку страхування України
Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль
92% становить задоволеність клієнтів
Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited
№ 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
Найбільший платник податків на страховому ринку України в 2018 році (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). 
Загальна сума сплачених податків (ARХ и ARX Life) за 2019 рік склала понад 204 млн грн

ПРО КОМПАНІЮ VISA:

Visa Inc. (NYSE: V) є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒ об`єднати світ за допомогою найбільшої інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша інноваційна глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежі в усьому світі та може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія Visa віддана інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання connected commerce, в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі – наближаючи так перехід до майбутнього без готівки скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції. 
 

 

Читайте також

Bosch в Україні продовжила зростання в 2020 році

пт, 06/11/2021 - 11:24
У 2020 році компанія Bosch, провідний світовий постачальник технологій та послуг, досягла в Україні продажів на рівні майже 130 мільйонів євро, таким чином перевершивши минулорічний результат на 7%.

Більшість учасників акції виміряли рівень цукру в крові вперше або після багаторічної перерви - дані дослідження

пн, 06/07/2021 - 14:51
Асоціація лідерів сталого розвитку разом із партнерами розширила географію проекту "Врятуй собі життя - перевірся на діабет" ще на 5 міст України. До Києва та Одеси приєдналися Миколаїв, Полтава, Суми, Харків і Черкаси.

Стало відомо, коли оновлений JAC JS2 з’явиться в Україні

ср, 06/02/2021 - 14:11
Компанія JAC Motors активно розширює та оновлює свій модельний ряд в Україні. Так, влітку поточного року на українському ринку поруч з довгоочікуваною прем’єрою JAC J7, з’явиться також оновлений автомобіль — кросовер JS2.

Європейський прОРиВ – в Україні вперше створюється організація розширеної відповідальності виробників

вт, 06/01/2021 - 15:51
Одинадцять всесвітньо відомих компаній, розпочинають створення організації розширеної відповідальності виробників у галузі упаковки.

ПРАВЕКС БАНК повідомляє про призначення нового Голови Правління

вт, 06/01/2021 - 13:52
Київ, 31 травня, 2021 – Наглядова Рада ПРАВЕКС БАНКу прийняла рішення щодо призначення пана Стефано Бурані Головою Правління ПРАВЕКС БАНКу з 11 червня.

Спільнота пацієнтів із розсіяним склерозом (РС) в Україні долучилася до проведення Всесвітнього дня РС

пт, 05/28/2021 - 16:31
30 травня в усьому світі відзначають  День розсіяного склерозу з метою об’єднання медичної спільноти, регуляторних органів у сфері охорони здоров’я та пацієнтів у багатьох країнах для привернення уваги до проблем, з якими стикаються люди, які страждають на це захворювання, та їх родичі. Пацієнти з України приєдналися до міжнародного онлайн-заходу.