Перейти к основному содержанию

Денис Шмигаль обговорив з Шарлем Мішелем подальші кроки економічної інтеграції України з ЄС

ср, 02/10/2021 - 17:00

Це відбулось під час робочого візиту українського прем’єр-міністра до Брюсселю

Україна розраховує на узгодження з Європейським союзом конкретних часових рамок для запуску процесу всеохоплюючого огляду досягнення цілей Угоди про асоціацію з ЄС. Про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем в межах робочого візиту до Брюсселя (Королівство Бельгія).

"Україна очікує, що засідання Ради асоціації забезпечить прогрес у подальшому розвитку економічної інтеграції України до ЄС", - підкреслив Шмигаль під час зустрічі.

Він також додав, що влада розглядає Угоду про асоціацію як інструмент інтеграції України до ЄС, а роботу з її імплементації – як основу для тісного зшивання наших економік та ринків.

Прем’єр-міністр зауважив, що одним із першочергових пріоритетів України є початок діалогу з оновлення параметрів Поглибленої і всеохопної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Україною та ЄС.

"Це сприятиме подальшому розвитку двосторонньої торгівлі, а також посилить секторальні положення Угоди", — сказав прем’єр-міністр.

Глава Уряду відзначив цінність початку офіційного сфокусованого діалогу з ЄС щодо "зеленої" трансформації України та узгодження української політики з Європейським зеленим курсом.

"Україна віддана подальшій інтеграції енергетичних ринків з ЄС, імплементації реформ у сфері енергетики з метою виконання зобов’язань щодо наближення українського законодавства в сфері енергетики до законодавства ЄС", — підкреслив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також подякував Шарлю Мішелю та Євросоюзу за підтримку цілей створення "Кримської платформи".

"Ми очікуємо, що Євросоюз активно долучиться до установчого саміту платформи, який заплановано на серпень 2021 року в Києві", - зауважив голова Кабміну.

Під час зустрічі прем’єр-міністр також висловив вдячність Європейському союзу за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та за послідовну політику санкцій проти Російської Федерації.

На завершення Денис Шмигаль передав Шарлю Мішелю запрошення президента Володимира Зеленського відвідати Україну та зазначив, що це б стало черговим свідченням надійної підтримки нашої країни з боку ЄС.

Зі свого боку президент Європейської ради прийняв пропозицію та пообіцяв відвідати Україну.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.