Перейти к основному содержанию

Telegram відхилив пропозицію про інвестиції з оцінкою в $30 млрд — ЗМІ

пт, 01/15/2021 - 15:34

Потенційні інвестори оцінили Telegram в $ 30 млрд. Це перша зовнішня оцінка компанії за останні роки, про яку стало відомо.

Засновник Telegram Павло Дуров відмовився від пропозиції консорціуму західних фондів про інвестиції в компанію. Про це пише видання The Bell з посиланням на джерело в оточенні Дурова. Інформацію також підтвердив ще одне джерело з оточення підприємця.

Потенційні інвестори оцінили всю компанію в $30 млрд. Відзначається, що це перша зовнішня оцінка Telegram, про яку стало відомо за останні кілька років.

За словами співрозмовників видання, мова йшла про покупку частки в 5-10% в компанії. Пропозиція була зроблена в кінці минулого тижня, і засновник Telegram вже встиг його відхилити.

Нагадаємо, що видання The Information повідомляло про те, що Telegram може залучити близько $1 млрд кредиту найближчим часом. У коментарі виданню представник компанії зазначив, що Telegram «розглядає різні варіанти відповідно до своєї ідеї, орієнтованої на конфіденційність, але не братиме на себе ніяких зобов'язань, які передбачають будь-яку форму обов'язкового виходу».

Раніше Павло Дуров розвивав месенджер Telegram на власні гроші. У грудні 2020 року його анонсував початок монетизації месенджера.

Нагадаємо, що недавно аудіторія месенджера Telegram перевищила 500 млн користувачів в місяць. Це на 100 млн більше, ніж у квітні 2020 року. Мессенджер зіткнувся з різким припливом користувачів на тлі оголошення WhatsApp про обмін даними з Facebook. На зростання аудиторії в США також вплинула блокування Twitter аккаунта чинного президента Дональда Трампа і блокування популярної серед послідовників Трампа консервативної соцмережі Parler.

Автор: НВ

Читайте також

Рада НБУ рекомендує перегляд умов довгострокового рефінансування

вт, 03/02/2021 - 12:24
Метою є розширення банківського кредитування економіки

Матеріали для тестів на діабет будуть централізовано доставлені в будь-яку точку України

вт, 03/02/2021 - 11:00
Провідний сервіс з пошуку і доставки лікарських засобів Liki24.com став партнером ГО «Асоціація лідерів сталого розвитку» в проекті «Врятуй собі життя — перевірся на діабет».

PayPal розширює список послуг

вт, 03/02/2021 - 09:09
Платіжна система планує ввести можливість оплати рахунків і послугу переведення в готівку чеків

Мінфін підписав перші угоди з провідними банками про участь в держпрограмі "Доступна іпотека 7%"

пн, 03/01/2021 - 17:34
Головна мета програми – це здешевлення вартості іпотечних кредитів для широкого кола громадян України

У США хочуть створити електронний долар

пн, 03/01/2021 - 16:39
Експерти шукають безпечний шлях створення і впровадження нової валюти

Ціни на нафту зростають напередодні зустрічі ОПЕК+

пн, 03/01/2021 - 15:34
У лютому як Brent, так і WTI подорожчали приблизно на 18%