Перейти к основному содержанию

У найстаршого учасника Асоціації Wireless Ukraine оголошені зміни в керівництві

ср, 01/13/2021 - 20:45

Wireless Ukraine - більше 18 років на ринку України та налічує 90 членів організації

Pat GelsingerЗа словами Олега Соболєва, Голови Правління Асоціації Wireless Ukraine (більше 18 років на ринку, 90 членів організації), в компанії Intel - одного з найстаріших учасників громадської організації, що стояла біля витоків її створення і ідейного натхненника багатьох її проектів - оголошені зміни в керівництві: генеральним директором компанії після 15 лютого цього року стане Пет Гелсингер (Pat Gelsinger).

«Intel зіграла одну з ключових ролей у розвитку нашої Асоціації, вони дуже багато чому нас навчили в цій сфері. І, звичайно, тут не можна не можна не згадати «Квазар-Мікро», яка відіграла основну роль в просуванні цієї всесвітньо відомої корпорації на ринок України, і де 19 років тому почала зароджуватися сама наша Асоціація, де ми і познайомилися і тісно працювали. Тому ми природно відстежуємо будь-які значні зміни в Intel, як маяка прогресу всієї світової ІТ-індустрії ».

Читайте також

Кооперація національних лідерів: WOG та YASKRAVA надають фіксовані знижки водіям UBER

ср, 06/09/2021 - 10:07
Днями відбулась знакова подія на ринку пасажирських перевезень України. Найкращі представники галузі об’єднались для створення комфортних і вигідних умов для спільноти водіїв в Україні.

«Датагруп» завершила підписання угоди щодо придбання 100 % групи компаній Volia

вт, 06/08/2021 - 11:47
7 червня 2021 р., Київ, Україна – «Датагруп», яка є одним із провідних провайдерів волоконно-оптичної інфраструктури та цифрових послуг в Україні, оголосила сьогодні, що завершила підписання угоди щодо придбання компанії Volia – провідного українського провайдера послуг платного телебачення та кабельного швидкісного інтернет-доступу.

Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур'єрської доставки Glovo почали співпрацю

вт, 06/01/2021 - 13:45
Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур'єрської доставки Glovo. Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Нове дослідження SAP: ініціативи зі сталого розвитку − виклик для бізнесу

чт, 05/27/2021 - 13:26
SAP SE провела дослідження «Improving the Environment at Planetary Scale: A Survey of Business Drivers and Actions», у якому взяли участь 7400 керівників компаній із 19 країн і 16 галузей промисловості.

FuckUp Night by EASE: Роман Кирилович, Ілля Рейніш і Олексій Костилєв про свої провали

ср, 05/26/2021 - 16:31
Усі люблять розповідати про свої досягнення. А от про невдачі говорити набагато складніше. Але без поразок не буває перемог і будь-який провал можна обернути в плюс.

Випередив Apple і YouTube: Microsoft став найбільш свідомим брендом 2020 року

пн, 05/24/2021 - 10:39
Microsoft очолив перший рейтинг свідомих брендів Conscious Brands 100. Його сформували Консалтингова компанія Wolff Olins і агентство Hall&Partners.