Перейти к основному содержанию

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Новини компаній

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Регулятор стежить за запуском грального бізнесу, його легалізацією, займається ліцензуванням учасників ринку та моніторингом їхньої роботи. Головна місія комісії – створення системи, яка спростить умови роботи в гральній і лотерейній сферах.

У повноваження колегіального органу входять:

  • розроблення ліцензійних умов ведення грального бізнесу;
  • видання та анулювання ліцензій;
  • встановлення вимог до державної системи онлайн-моніторингу та її адміністрування;
  • розгляд скарг гемблерів та інших осіб на дії гральних операторів;
  • внесення в державні органи влади пропозицій щодо законопроєктів та інших нормативно-правових документів у сфері азартних ігор;
  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій у гемблінг-сферу тощо.

Іван був призначений на пост голови комісії в жовтні 2020 року. До цього він обіймав посаду секретаря Консультативної ради в справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України. Також він має досвід роботи у сфері менеджменту, фінансів і міжнародних відносин. Має статус ветерана АТО.

24 лютого своїм виступом Іван відкриє конференцію UGW 2021, яка об’єднає на одному майданчику законодавців, членів профільних асоціацій, українських та іноземних гемблінг-експертів.

Борис Баум в подкасті «Інсайдер UGW»

Почесним гостем Ukrainian Gaming Week 2021 стане позаштатний радник заступника керівника Офісу президента України і одна з ключових фігур в гральній індустрії - Борис Баум. У грудні 2020-го його затвердили на посаді першого заступника голови Консультаційної-експертної ради, яка буде працювати при Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

Борис став учасником подкасту «Інсайдер UGW», організатором якого виступає Smile-Expo, а ведучим - бренд-амбасадор Ukrainian Gaming Week 2021 Лаврентій Губін.

В рамках відеоінтерв'ю Борис розповів, які фахівці будуть входити до складу Консультаційно-експертної ради грального регулятора і уточнив, якою діяльністю ця структура буде займатися. Він уточнив, які правила оподаткування виграшів в гемблінг-закладах вважає найбільш прийнятними, а також відповів на інші запитання.

Повний випуск подкасту «Інсайдер UGW» за участю Бориса Баума дивіться далі.

Про Ukrainian Gaming Week 2021

Масштабна галузева виставка Ukrainian Gaming Week 2021 відбудеться 24-25 лютого в київському МВЦ. На заході свої продукти та послуги представлять лідери світового ринку азартних ігор.

У перший день івенту відбудеться конференція, на якій провідні експерти розкажуть про тонкощі регулювання гральної діяльності, проаналізують основні положення законодавства, а також обговорять перспективи розвитку гемблінг-галузі та розглянуть інші актуальні теми.

Організатор заходу

Подію організовує міжнародна компанія Smile-Expo, яка протягом 14 років проводить по всьому світу галузеві заходи на тему інновацій.

Щоб залишатися в курсі всіх оновлень програми UGW 2021, слідкуйте за новинами на офіційному сайті та підписуйтеся на Telegram-чат для онлайн-нетворкінгу.

Програма та реєстрація – ugw.com.ua.

Читайте також

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень

І вдень і вночі: українці тепер можуть відправляти та отримувати посилки цілодобово

ср, 03/10/2021 - 11:43
Відправляти та отримувати посилки в Україні у будь-який час доби тепер можна завдяки Meest. Один з основних напрямків оператора на 2021 рік — розвиток мережі партнерських мінівідділень.