Перейти к основному содержанию

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
Новини компаній

В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Cooker належить до SMK Group – найпотужнішого вітчизняного виробника м’ясної продукції. Тому в онлайн-супермаркеті великій м’ясний асортимент найвищої якості та свіжості – поставки здійснюються напряму з виробництва. На сьогодні на сайті магазину cooker.net.ua доступні до замовлення понад 1000 позицій у 20 товарних категоріях. Серед них: свіже м’ясо, напівфабрикати, м’ясні делікатеси, ковбаси, сосиски/сарделі. По інших категоріях магазин також отримає продукцію напряму від постачальників.

CookerСупермаркет функціонує у форматі dark store (магазин без торгової зали та покупців) – це мережа станцій, на яких зберігається продукція та комплектуються замовлення. У країнах Західної Європи dark store успішно розвиваються уже понад 10 років. Наразі Cooker має 12 таких станцій у різних точках столиці, що забезпечує можливість надшвидкої доставки – максимум 30 хвилин з моменту замовлення. Надалі планується збільшити кількість станцій до 25 та скоротити час очікування до 15 хвилин.

Кур’єри власної служби доставки Cooker використовують електробайки українського виробництва, що дозволяє швидко пересуватися містом навіть у складних дорожніх та погодних умовах.

«У проєкті онлайн-супермаркету Cooker ми зробили акцент на кількох важливих питаннях: свіжа продукція напряму з виробництва, швидка доставка, використання екологічного електротранспорту, економія часу та зменшення ризиків інфікування для споживачів, що особливо актуально в сьогоднішніх умовах. Для мешканців сучасного великого міста всі ці фактори важливі та затребувані», - розповів Денис Парамонов, засновник Cooker та власник SMK Group.

Замовити продукти в онлайн-супермаркеті Cooker можуть мешканці Києва та частини приміських районів столиці. Доставка замовлення вартістю від 250 грн – безкоштовна, нижче цієї суми – 40 грн. Для забезпечення швидкості та екологічності був викуплений кур’єрський напрямок компанії Delfast, який став фірмовою службою доставки Cooker.

Довідка про компанію:

SMK Group об'єднує Салтівський, Київський, Бердянський та Богодухівський м'ясокомбінати, агрофірму «Світанок» (з власною свинофермою) та понад 600 фірмових магазинів у всіх регіонах України. У виробництві застосовують сучасні технології та обладнання провідних світових брендів (Schröter, Intermik, Siemens, Handtmann, Cryovac та ін.). Усі виробничі та управлінські практики підтверджені відповідністю міжнародним стандартам ISO9001 і ISO22000 (HACCP).

Читайте також

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.

Ринок угод зі злиття та поглинання в Україні скорочується

пн, 04/05/2021 - 16:48
Обсяг активності знизився до рівня 2017 року

Влада Києва анонсувала нові преференції для малого та середнього бізнесу

пн, 04/05/2021 - 15:51
Вони будуть діяти на період суворих карантинних обмежень