Перейти к основному содержанию

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Новини компаній

Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.

При укладенні договорів довірчої власності банк може не турбуватися, що позичальник таємно виведе заставу, перепродасть її та залишить банк ні з чим. Водночас позичальник, основним активом якого є товар, наприклад, газ, відчуває себе більш упевнено, коли є можливість оформлення у забезпечення за своїми зобов'язаннями товару, що підвищує шанси на отримання кредиту та довіру з боку банку.

Таку думку висловив Президент АТ "ОДЕСАГАЗ" Ігор Учитель, коментуючи запровадження нової послуги з кредитування ПАТ МТБ БАНК, пише Апостроф.

На думку Президента "ОДЕСАГАЗу" такий підхід тільки  сприяє посиленню довіри кредитора та позичальника. "Проблему недовіри до позичальників, яка виникла через тотальні неплатежі за позиками в 2014-2015 роках, держава запропонувала вирішити шляхом банківського кредитування під заставу товарів через оформлення договору довірчої власності", - підкреслив Ігор Учитель.

Керівництво МТБ БАНКу також висловилися щодо позитивних аспектів запровадженої програми. "Першим таким позичальником у нашому банку стала "Міжнародна газова компанія", – зазначив Голова Правління МТБ БАНКу Юрій Кралов.

"Кредитування шляхом укладення договору довірчої власності істотно відрізняється від позик під заставу рухомого і нерухомого майна. Якщо банк, наприклад, оформляє іпотеку – у цьому випадку господарем квартири, яка виступає предметом  застави, фактично залишається її власник. У разі ж кредитування під договір довірчої власності – вона належить банку. І повертається у власність господаря лише після погашення кредиту", - зазначив Юрій Кралов.

Голова Наглядової Ради МТБ БАНКу Ігор Згуров підкреслив, що, отримуючи кредит в МТБ БАНКу під заставу товарів шляхом оформлення договору довірчої власності, позичальник забезпечує безперервність операційного процесу. "А це, мабуть, для бізнесу одна з головних складових успіху: не зупинятися ані на хвилину", - підкреслив Ігор Згуров.

Читайте також

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень

І вдень і вночі: українці тепер можуть відправляти та отримувати посилки цілодобово

ср, 03/10/2021 - 11:43
Відправляти та отримувати посилки в Україні у будь-який час доби тепер можна завдяки Meest. Один з основних напрямків оператора на 2021 рік — розвиток мережі партнерських мінівідділень.