Перейти к основному содержанию

Montreal House – став кращим житловим комплексом бізнес-класу

пт, 12/18/2020 - 09:30

ЖК Montreal House став переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс бізнес-класу» у рамках VIII всеукраїнської будівельної премії IBuild*.

                                                                                                                                              *БІЗНЕС PRO       

ЖК Montreal House став переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс бізнес-класу» у рамках VIII всеукраїнської будівельної премії IBuild. Вона проводиться щорычно Конфедерацією будівельників України з метою залучення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску у розвиток будівельної галузі України. 

«Ми вдячні за почесну нагороду та особливу відзнаку комплексу. Ми кожен день вкладаємо сили і душу в проєкт, щоб зробити його найкращим. ЖК Montreal House – це нові важливості для кожного нашого клієнта та всієї команди», – прокоментував здобуту нагороду керівник відділу продажу ЖК Михайло Полозюк.

ЖК Montreal House – будинок бізнес-класу, розташований в центрі культурного та ділового життя столиці. Проєкт передбачає 2 секції, 4 різновисотні вежі, 328 квартир. На кожному поверсі розташовано по 4-6 квартир.

На даху комплексу знаходяться тераси для відпочинку, занять спортом, зустрічей з друзями на фоні приголомшливих панорам Києва. Дворівневий підземний паркінг дозволяє зберігати авто в комфортних умовах. Консьєрж-служба візьме на себе вирішення побутових питань.

Безпосередньо в комплексі розташовано респектабельний лобі, івент-хол для проведення особистих та бізнес-заходів, ігрові дитячі локації. Власна інфраструктура представлена ​​комерційними приміщеннями на перших поверхах. Багаторівнева система безпеки гарантує повну приватність проживання.

Поруч з комплексом розташовані костел Св. Миколая, НСК «Олімпійський», Національний палац мистецтв «Україна», БЦ «Торонто-Київ».

Ранiше житловий комплекс Montreal House став переможцем Міжнародного Конкурсу Нерухомості European Property Awards 2020-2021 у двох номінаціях та отримав нагороду “П’ять зірок” і став кращим у номінації Best Architecture Multiple Residence Ukraine (Краща архітектура багатоквартирної забудови в Україні).

Девелопер ЖК Montreal House – компанія Cityconsult Development, що входить у ТОП головних квартироздавачів Києва та столичних передмість, за версією журналу «Новое время» у партнерстві з ЛУН. На рахунку девелопера сотні тисяч метрів готового житла та знакові проєкти в житловій забудові Києва та області.

_____________________________________________________________________________________

Ліцензія ДАБІУ від 10.05.18 реєстраційний запис 2013050420. Дозвіл ДАБІУ на виконання будівельних робіт № ІУ 113190460673 від 15.02.2019. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права – номер запису №21306765 від 10.07.2017 року. 

 

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.