Перейти к основному содержанию

Уряд продовжив подачу заявок на програму “8 тис” до 31 грудня та дала перелік бізнесів, які можуть постраждати від карантину

вт, 12/15/2020 - 12:28

Міністр Ігор Петрашко зустрівся з представниками найбільших бізнесових асоціацій і розповів про хід програм підтримки бізнесу.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко зустрівся з представниками Спілки українських підприємців, Асоціації індустрії розваг, Європейської бізнес асоціації, Торгово-промислової палати, Союзу кінотеатрів України, Української ресторанної асоціації, Клубу торгових центрів Malls Club,  Асоціація рітейлерів України та ін.

Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

На зустрічі розмова йшла про хід трьох програм підтримки українців, які можуть постраждати через січневий карантин зимових канікул:

  • Допомога працівникам та ФОП - 8000 грн 
  • Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин 
  • Одноразова компенсація суб’єктам господарювання ЄСВ. 

Петрашко повідомив, що подача заявок на першу з програм (так звану “8 тисяч”) продовжена до 31 грудня, на дві інші необхідно подати документи до 21 грудня.

“Такі терміни встановлені, оскільки більшість виплат ми плануємо здійснити до кінця року. По суті, до того моменту, коли люди підуть на січневий карантин. Наша ціль - щоб підприємці і працівники отримали кошти до локдауну  і змогли пережити його в спокійному форматі. Ми намагалися зробити максимально спрощений порядок подачі заявок з мінімальним переліком документів”, - зазначив міністр.

Мінекономрозвитку дає перелік видів економічної діяльності, які можуть постраждати у зв'язку з посиленням карантину і які підпадають під реалізацію програм.

Програма “8 тисяч” працює через портал “Дія”, а “Компенсація ЄСВ” - через регіональні ДПС.

Програма “Допомога роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин” не привязана до вищеназваного Переліку та реалізується через регіональні Центри зайнятості

“Ми намагалися зробити програми  максимально простими та з охопленням максимальної кількості людей. Тепер наша спільна задача разом з бізнес-асоціаціями – донести до підприємців і фізичних осіб, яким чином вони мають подати документи і разом з вами забезпечити, щоб вони були подані”, - наголосив міністр.

Ознайомитися з порядком подачі документів усіх програм можна за посиланням.

Читайте також

У топ-10 найбільш інноваційних компаній 2021 року увійшли Apple, Tesla, Huawei, IBM та Pfizer

пн, 04/19/2021 - 09:17
До загального рейтингу з 50 компаній увійшли також Facebook, Johnson&Johnson, Nike, Lenovo, Coca-Cola, IKEA, Adidas, Ebay, Pepsi, Moderna та Disney

Публічна заява бізнесу щодо необхідності законодавчого зниження комісій інтерчейнджу

пн, 04/12/2021 - 17:14
У відповідь на спільну заяву Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль від 2 квітня 2021 р. щодо врегулювання питання розміру комісії інтерчейндж в Україні представники українських бізнес-об’єднань, які представляють інтереси більш ніж 300 тисяч роботодавців, звернулись з публічною заявою. Шановні представники медіа!

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.