Перейти к основному содержанию

“Фармак” та група ангельських інвесторів проінвестують у два MedTech стартапи близько $500 тис.

ср, 12/09/2020 - 15:33
Новини компаній

Разом з “Фокстрот” та L’Oréal компанії 11 місяців працювали на треках зі стартапами, які проходили акселераційну програму.

У лютому цього року акселераційний хаб Sector Х на базі UNIT.City оголосив про відкриття трьох треків (MedTech, Logistics і BeautyTech) з сильними корпоративними партнерами: фармацевтичним гігантом “Фармак”, топовим гравцем роздрібної торгівлі побутовою технікою та електронікою “Фокстрот” і лідером індустрії краси – компанією L’Oréal.

“Фармак” підписав договір про співпрацю з двома стартапами. І це один з перших в Україні кейсів, коли корпорація буде офіційно інвестувати в стартапи.

Bicovery (засновники: Володимир Тутов, Олександр Шарко). Цей стартап отримав від групи “Фармак” $ 50 тис. і ще $ 30 тис. від ангельських інвесторів цієї компанії.

Це екосистема з web і мобільними додатками, допомагає людині з біполярним розладом, його близьким і лікарям мати більш повну інформацію про динаміку хвороби; отримувати попередження про потенційні маніакальні або депресивні епізоди, вимірювати ефективність мед.препаратів і процедур; зменшити вартість і збільшити системність лікування; підвищити якість життя хворого і його близьких.

За допомогою технік машинного навчання і детермінованого аналізу Bicovery моніторить психічний і фізичний стан людини з біполярним розладом в реальному часі. 90% аналізу Bicovery побудовані на відстеженні актуальною поведінкової інформації зібраної з безлічі джерел:

  • будь-які натільні пристрої
  • аналіз сну
  • дзвінки та соціальні мережі
  • динаміка набору тексту і кількість помилок
  • графік харчування
  • геопозіція
  • опитування
  • когнітивні гри

Bicovery скорочує витрати на лікування людини з біполярним розладом на 10-30%, значно зменшує кількість візитів до лікаря, знижує необхідність амбулаторного лікування та прискорює процес підбору ефективних препаратів для конкретного пацієнта.

ComeBack Mobility  (засновки: Ілля Попов, Ліза Воронкова) отримає перший транш $ 100 тис. від “Фармак” і  $30 тис. - від ангелів з цієї компанії, і ще $ 150 тис. команда отримає після виконання KPI. Ще в процес переговорів підключилися партнери “Фармак” і також допомогли дозаповнити раунд: представник французької компанії Undisputed Paris SAS Frédéric Delfosse – $ 40 тис., а також Дмитро і Оксана Томчук – $ 75 тис. Вся сума інвестицій становить $ 395 тис.

ComeBack Mobility – це розумні насадки на милиці, для контролю навантаження при реабілітації захворювань і пошкоджень нижніх кінцівок

Під час ходи на милицях дані про навантаження на хвору ногу і кількість кроків надходить на мобільний телефон пацієнта. Дані порівнюються з програмою реабілітації і трансформуються в рекомендації пацієнтові. Пацієнт коригує навантаження на хвору ногу відповідно до рекомендацій, відзначаючи в додатку при цьому свої больові відчуття. Лікар дистанційно спостерігає за поступовим збільшенням навантаження і больовим порогом пацієнта. У разі необхідності коригує програму реабілітації.

«Ми почали працювати з Sector X задля широти задуму та задля синергії між індустрією і творчістю, яка дозволить знайти нові і затребувані рішення для лікарів, провізорів, пацієнтів, щоб поліпшити якість життя і збільшити її тривалість. Це тільки початок, будуть і інші стартапи. Для нас цікаві напрямки на стику просунутої експрес-діагностики, цифрової медицини, інтерактивної залученості пацієнта, дозволяють діагностувати і прогнозувати можливі проблеми зі здоров’ям. А якщо вони виявлені, то за допомогою біомедичних і обчислювальних технологій визначати причини і рекомендувати рішення виявлених проблем. Ми готові інвестувати в зростання цих стартапів, брати участь в їх розвитку до рівня успішного бізнесу», – зазначив Андрій Гой, технічний директор ”Фармак“.

Всього “Фармак” поспілкувався з більш ніж 30ма стартапами за 11 місяців, а заявок на MedTech було більше 60-ти.

Читайте також

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень

І вдень і вночі: українці тепер можуть відправляти та отримувати посилки цілодобово

ср, 03/10/2021 - 11:43
Відправляти та отримувати посилки в Україні у будь-який час доби тепер можна завдяки Meest. Один з основних напрямків оператора на 2021 рік — розвиток мережі партнерських мінівідділень.