Перейти к основному содержанию

“Фармак” та група ангельських інвесторів проінвестують у два MedTech стартапи близько $500 тис.

ср, 12/09/2020 - 15:33
Новини компаній

Разом з “Фокстрот” та L’Oréal компанії 11 місяців працювали на треках зі стартапами, які проходили акселераційну програму.

У лютому цього року акселераційний хаб Sector Х на базі UNIT.City оголосив про відкриття трьох треків (MedTech, Logistics і BeautyTech) з сильними корпоративними партнерами: фармацевтичним гігантом “Фармак”, топовим гравцем роздрібної торгівлі побутовою технікою та електронікою “Фокстрот” і лідером індустрії краси – компанією L’Oréal.

“Фармак” підписав договір про співпрацю з двома стартапами. І це один з перших в Україні кейсів, коли корпорація буде офіційно інвестувати в стартапи.

Bicovery (засновники: Володимир Тутов, Олександр Шарко). Цей стартап отримав від групи “Фармак” $ 50 тис. і ще $ 30 тис. від ангельських інвесторів цієї компанії.

Це екосистема з web і мобільними додатками, допомагає людині з біполярним розладом, його близьким і лікарям мати більш повну інформацію про динаміку хвороби; отримувати попередження про потенційні маніакальні або депресивні епізоди, вимірювати ефективність мед.препаратів і процедур; зменшити вартість і збільшити системність лікування; підвищити якість життя хворого і його близьких.

За допомогою технік машинного навчання і детермінованого аналізу Bicovery моніторить психічний і фізичний стан людини з біполярним розладом в реальному часі. 90% аналізу Bicovery побудовані на відстеженні актуальною поведінкової інформації зібраної з безлічі джерел:

  • будь-які натільні пристрої
  • аналіз сну
  • дзвінки та соціальні мережі
  • динаміка набору тексту і кількість помилок
  • графік харчування
  • геопозіція
  • опитування
  • когнітивні гри

Bicovery скорочує витрати на лікування людини з біполярним розладом на 10-30%, значно зменшує кількість візитів до лікаря, знижує необхідність амбулаторного лікування та прискорює процес підбору ефективних препаратів для конкретного пацієнта.

ComeBack Mobility  (засновки: Ілля Попов, Ліза Воронкова) отримає перший транш $ 100 тис. від “Фармак” і  $30 тис. - від ангелів з цієї компанії, і ще $ 150 тис. команда отримає після виконання KPI. Ще в процес переговорів підключилися партнери “Фармак” і також допомогли дозаповнити раунд: представник французької компанії Undisputed Paris SAS Frédéric Delfosse – $ 40 тис., а також Дмитро і Оксана Томчук – $ 75 тис. Вся сума інвестицій становить $ 395 тис.

ComeBack Mobility – це розумні насадки на милиці, для контролю навантаження при реабілітації захворювань і пошкоджень нижніх кінцівок

Під час ходи на милицях дані про навантаження на хвору ногу і кількість кроків надходить на мобільний телефон пацієнта. Дані порівнюються з програмою реабілітації і трансформуються в рекомендації пацієнтові. Пацієнт коригує навантаження на хвору ногу відповідно до рекомендацій, відзначаючи в додатку при цьому свої больові відчуття. Лікар дистанційно спостерігає за поступовим збільшенням навантаження і больовим порогом пацієнта. У разі необхідності коригує програму реабілітації.

«Ми почали працювати з Sector X задля широти задуму та задля синергії між індустрією і творчістю, яка дозволить знайти нові і затребувані рішення для лікарів, провізорів, пацієнтів, щоб поліпшити якість життя і збільшити її тривалість. Це тільки початок, будуть і інші стартапи. Для нас цікаві напрямки на стику просунутої експрес-діагностики, цифрової медицини, інтерактивної залученості пацієнта, дозволяють діагностувати і прогнозувати можливі проблеми зі здоров’ям. А якщо вони виявлені, то за допомогою біомедичних і обчислювальних технологій визначати причини і рекомендувати рішення виявлених проблем. Ми готові інвестувати в зростання цих стартапів, брати участь в їх розвитку до рівня успішного бізнесу», – зазначив Андрій Гой, технічний директор ”Фармак“.

Всього “Фармак” поспілкувався з більш ніж 30ма стартапами за 11 місяців, а заявок на MedTech було більше 60-ти.

Читайте також

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.