Перейти к основному содержанию

Зміни — це наша константа!

пт, 12/04/2020 - 16:04

Трансформація, зміна структури управління, акцент на взаємозамінності і багатофункціональності співробітників — рішення, що допомогли Лантманнен AXA подолати виклики цього року

На початку року наша компанія пережила велику трансформацію. Нам вдалося повністю оновити формат роботи, оптимізувати бізнес-процеси та перейти до горизонтальної структури управління, яка дала можливість швидкого розвитку і високої ефективності. Перед нами стояли амбітні цілі по прибутковості, але досягти поставленої мети працюючи так, як ми це робили раніше, нам би не вдалося. Ми розуміли — попереду важкий марафон, і він вимагає, щоб кожний співробітник залишався на борту та був повноцінною й ефективною одиницею команди. Тож саме трансформація, орієнтованість на результат та повна віддача кожного працівника допомогли нам досягти поставленої мети, а також дуже швидко адаптуватися, коли в Україні оголосили карантин. 

Нова структура управління

Бізнес-середовище постійно змінюється, тож і нам потрібно було пришвидшуватись. Логічним рішенням став перехід від застарілої ієрархічної структури управління до динамічної горизонтальної. Це дало змогу суттєво поліпшити та пришвидшити процес прийняття, а голов­не — реалізації рішень всередині компанії. Наприклад, впродовж року в середині компанії горизонтальне просування отримав 21 співробітник. До того ж був зроблений акцент на взаємозамінності та багатофункціональності наших співробітників. Тож ми були повністю готові до сучасних викликів і компанія доволі легко перейшла у режим роботи в контексті нової цифрової реальності.

Нова система підвищення ефективності

В Україні ми є одними з перших драйверів LEAD — це система підвищення ефективності виробництва та бізнес-процесів компанії в цілому. Впродовж цього року вона також зазнала трансформації та певного апгрейду. Відтепер у нас працюють одразу два LEAD-координатора, які поєднують проєктну дія­ль­ність зі своїми основними обов’язками, крім того, з’явилися крос-функціональні команди. Завдяки таким змінам та більшому залученню персоналу за 2020 р. нам вдалося зекономити понад 2,5 млн грн. Компанія перейшла на зовсім новий якісний рівень з впровадження нових ідей та запуску проєктів.

Нова мотивація для співробітників

Цього року ми змінили акценти всередині компанії саме на особисту ефективність. Адже ми усі працюємо на спільний результат — досягнення загального річного прибутку.

Мотивація — це рушійна сила будь-якої людини, а якщо людина мотивована, то вона рухає вперед не тільки себе, а й свою компанію. А що таке компанія, як не люди, які в ній працюють? Тому ми постійно проводимо навчання з особистої ефективності та пояснюємо, чому нам потрібні ті чи інші зміни, яку користь це принесе особисто співробітнику і компанії загалом, які цілі перед нами стоять і куди ми рухаємося.

Відтепер зміни — це наша константа! І кожен працівник Лантманнен про це знає. До того ж ми заохочуємо їх самих ставати агентами цих змін. А що може мотивувати більше, ніж коли твої ідеї чують та втілюють у життя?! Наші співробітники стали більш свідомими та результативними. Вони отримали можливості для зростання та горизонтального розвитку всередині компанії.

Читайте також

Вертеп скінчився

вт, 12/15/2020 - 15:50
Хто має вимагати від партій змін?

Особливості національних виборів місцевого масштабу

вт, 12/15/2020 - 14:10
Інтереси підприємців майже не враховані

Час онлювати HR-стратегії: сильний бренд як головний критерій пошуку роботи

пн, 12/14/2020 - 11:04
Наталія Алюшина, голова Національного агентства України з питань державної служби Кожен із нас у роботі керується своїми особистими цінностями, принципами та стереотипами. Це впливає на те, яких співробітників ми наймаємо або ж яку роботу шукаємо, як комунікуємо та як приймаємо рішення. Наш життєвий досвід робить нас заручниками минулого, хоча водночас є основою нашого майбутнього. 

Епоха бездіяльності: Чи розділиться світ на “корисних людей” та “непотрібні маси”?

пн, 12/14/2020 - 09:08
Через пандемію та безпрецедентний розвиток AI тектонічні зсуви на ринку праці відбудуться значно швидше, ніж всі очікували.

Зберегти людей і бізнес: унікальний досвід роботи з персоналом у коронакризу

пн, 12/14/2020 - 08:56
Володимир Чеповий, шеф-редактор журналу БІЗНЕС Готуючи минулий спецвипуск про новітні HR-технології у листопаді 2019 р., ми виставляли акценти великої небезпеки масового виїзду наших фахівців різних професій за кордон. Тоді ми показували ефективні кейси компаній, що у важкій битві за “людський капітал” навчились втримувати персонал цікавими мотиваційними програмами, рейтингували їхні досягнення та друкували фото колективів, де у захисних масках, звичайно, нікого не було. Як швидко змінюється світ…

Помістити в матрицю

ср, 12/09/2020 - 11:35
Світ спостерігає за революцією в технологіях управління людськими ресурсами. HR стає полігоном випробування новітніх IT-розробок