Перейти к основному содержанию

"Нам вдалося зберегти, підтримати, розвинути та мотивувати колектив компанії"

чт, 12/03/2020 - 09:03

Андрій Борщ, директор департаменту з управління персоналом та соціальними питаннями ПрАТ “Укргідроенерго” 

Співробітники є однією з найважливіших цінностей та джерелом розвитку нашої компанії. Нині у нас працює понад 3200 працівників. 
В Укргідроенерго діє Колективний договір, ухваленню якого передувало тривале обговорення та внесення пропозицій від колективу щодо умов та оплати праці, оздоровлення й відпочинку. Основна мета Колективного договору — виконання норм трудового законодавства, нематеріальна мотивація та надання співробітникам додаткових, у порівнянні із визначеними чинним законодавством, пільг і гарантій.

Однією з ключових програм є навчання та розвиток власних кадрів. Переважну більшість вакансій на керівні посади ми закриваємо з власного кадрового резерву. Значна кількість наших фахівців працюють в компанії понад 10 років. Цікавий та промовистий факт: у нас в штаті понад 600 пенсіонерів. Це досвідчені фахівці, що продовжують навчатися в рамках програм підвищення кваліфікації.

У фокусі постійної уваги Укр­гідроенерго — турбота про здоров’я гідроенергетиків. Саме з  цією метою діє Програма добровільного медичного страхування, переваги якої стали особливо актуальними цьогоріч. Також в рамках реалізації заходів з комплексної серцево-судинної діагностики, передбачених Меморандумом про співпрацю між компанією та Інститутом серця МОЗ України, фахові кардіологи відвідують філії компанії та проводять обстеження гідроенергетиків.

Крім того, ми надаємо співробітникам різноманітні види мате­ріальної допомоги, як-от: при народженні дитини, на відпочинок, на оздоровлення, на лікування, оплата освітніх проєктів, виплати особам з інвалідністю, непрацюю­чим пенсіонерам та ветеранам. У  філіях функціонують обладнані медичні пункти, їдальні, кімнати відпочинку. Співробітники та їхні діти можуть на пільгових умовах відпочивати в пансіонатах та санаторіях.

У нас діє також “Програма формування кадрового резерву та управління кар’єрою працівників ПрАТ “Укргідроенерго”, в межах якої спеціалістів направляють на відповідні конференції, курси, тренінги та запрошують до участі у групах обміну досвідом. Наші працівники мають можливість навчатись у вищих навчальних закладах України усіх рівнів акредитації для здобуття першої вищої освіти, і вони її успішно реалізують.

Враховуючи свої можливості, Товариство створює максимально сприятливі умови для залучення молодих фахівців та підтримки існуючого кадрового потенціа­лу. На цей час ми співпрацюємо з рядом навчальних закладів з метою залучення молоді на етапі навчання для проходження практики. 

Укргідроенерго не лише створює сприятливі умови праці, але й забезпечує комфортні, естетичні робочі місця та зони відпочинку. 

Спираючись на справедливі й сучасні системи оплати праці та мотивації, матеріальне і нематеріальне заохочення співробітників, нам вдалося сформувати міцний та фаховий трудовий колектив, підвищити ефективність діяльності Товариства в цілому та окремих його ланок.

Автор: Андрій Борщ

Читайте також

Вертеп скінчився

вт, 12/15/2020 - 15:50
Хто має вимагати від партій змін?

Особливості національних виборів місцевого масштабу

вт, 12/15/2020 - 14:10
Інтереси підприємців майже не враховані

Час онлювати HR-стратегії: сильний бренд як головний критерій пошуку роботи

пн, 12/14/2020 - 11:04
Наталія Алюшина, голова Національного агентства України з питань державної служби Кожен із нас у роботі керується своїми особистими цінностями, принципами та стереотипами. Це впливає на те, яких співробітників ми наймаємо або ж яку роботу шукаємо, як комунікуємо та як приймаємо рішення. Наш життєвий досвід робить нас заручниками минулого, хоча водночас є основою нашого майбутнього. 

Епоха бездіяльності: Чи розділиться світ на “корисних людей” та “непотрібні маси”?

пн, 12/14/2020 - 09:08
Через пандемію та безпрецедентний розвиток AI тектонічні зсуви на ринку праці відбудуться значно швидше, ніж всі очікували.

Зберегти людей і бізнес: унікальний досвід роботи з персоналом у коронакризу

пн, 12/14/2020 - 08:56
Володимир Чеповий, шеф-редактор журналу БІЗНЕС Готуючи минулий спецвипуск про новітні HR-технології у листопаді 2019 р., ми виставляли акценти великої небезпеки масового виїзду наших фахівців різних професій за кордон. Тоді ми показували ефективні кейси компаній, що у важкій битві за “людський капітал” навчились втримувати персонал цікавими мотиваційними програмами, рейтингували їхні досягнення та друкували фото колективів, де у захисних масках, звичайно, нікого не було. Як швидко змінюється світ…

Помістити в матрицю

ср, 12/09/2020 - 11:35
Світ спостерігає за революцією в технологіях управління людськими ресурсами. HR стає полігоном випробування новітніх IT-розробок