Перейти к основному содержанию

Finstream нагородила своїх найкращих клієнтів

ср, 12/02/2020 - 15:04
Новини компаній

Це була перша в історії компанії такого роду церемонія - «Steel deal 2020», на якій FinStream відзначила найвідповідальніших клієнтів.

FinStream відзначила своїх найкращих клієнтів на церемонії «Steel deal 2020». Такий захід пройшов вперше за історію існування компанії та, як зауважив Позняк Сергій, власник і генеральний директор групи компаній FGK financial group, засновник компанії FinStream, далеко не в останнє.

«Мабуть, як і більшість компаній, ми наразі готуємося до закінчення буремного 2020 року та підбиваємо його підсумки. Рік, який став визначним у діяльності більшості українського бізнесу, дав змогу усвідомити справжні цінності, саме які й рухають будь-яку компанію вперед! - сказав Позняк. - Незважаючи на постійні коливання на ринку за останній рік, підсумовуючи фінансові показники, ми можемо вже зафіксувати виконаний річний план, але, звичайно зупинятися не збираємось, адже є ще цілий місяць для продуктивної роботи".

У червні компанія відкрила Корпоративний інвестиційний фонд «Фінстрім», і на сьогодні уже усі емісії акцій були розпродані. Їхній продаж продовжиться з січня 2021 року. Такі показники компанії, у якомусь сенсі, заслуга її клієнтів, які їй довіряють та обирають співпрацю з FinStream, вважає Позняк.

Саме тому, незважаючи на перешкоди, які створив для всіх 2020 рік, компанія вирішила об’єднати "справжніх джентльменів українського бізнесу, які цінують своє слово та свою справу", та організувати «Steel deal 2020», додав засновник FinStream під час відкриття церемонії.

Компанія нагородила три компанії у номінації "Найвідповідальніший клієнт", які не зважаючи на перепони та непередбачуваність 2020 року, дотрималися усіх своїх зобов’язань та були прикладом для інших:

  • ДП «Агропромислова Компанія»
  • Veterano Coffe
  • Food vs Marketing

В окремій номінації "Прорив року" перемогла компанія VODA UA, яка не тільки сумлінно виконувала умови договору, а і сама змогла масштабуватися та розробити новий продукт, підкорюючи нові ринки. Гості церемонії змогли оцінити його смак та якість. Засновник VODA UA Дмитро Нікіфоров особисто прослідкував за тим, щоб на святі був підтриманий необхідний водний баланс.

Керівник компанії FinStream Сергій Сапатов особисто подякував акціонерам та інвесторам, завдяки яким розвивається малий та середній бізнес в Україні та економіка країни в цілому.

Смачний та дуже корисний, вітамінний комплімент для нагородження надала компанія Pbk agro, яка також досить впевнено займає свої позиції на ринку найякісніших та свіжих фруктів, та є клієнтом компанії FinStream.

Організатори церемонії впевнені, що такі заходи мають зближувати та об’єднувати  однодумців, та показувати на власному прикладі як важливо цінувати своє слово та свою справу, започатковуючи нову епоху українських джентльменів в бізнесі.

______________________________________________________________________________________

FinStream здійснює кредитування малого і середнього бізнесу, впроваджує фінансові інструменти, які допомагають збільшувати власний дохід, як для корпоративних, так і для приватних інвесторів. За роки своєї діяльності компанія закріпила свою репутацію на фінансовому ринку України з точки зору соціальної відповідальності та впровадження етики ведення бізнесу в Україні.

Читайте також

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень

І вдень і вночі: українці тепер можуть відправляти та отримувати посилки цілодобово

ср, 03/10/2021 - 11:43
Відправляти та отримувати посилки в Україні у будь-який час доби тепер можна завдяки Meest. Один з основних напрямків оператора на 2021 рік — розвиток мережі партнерських мінівідділень.