Перейти к основному содержанию

Де гроші для бізнесу ветеранів: FinStream провела семінар для підприємців-АТОшників

вт, 11/24/2020 - 15:18
Новини компаній

Слухачі семінару розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування на прикладі конкретних пропозицій банків, інвестиційних та фінансових компаній. 

21 листопада інвестиційна компанія FinStream, Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій за підтримки CEO Club Ukraine провела довгоочікуваний семінар на тему “Де гроші для бізнесу ветеранів?” Захід проходив в CEO Club Ukraine. 

Про це повідомляє FinStream у своєму прес-релізі.

"Спостерігаючи за розвитком бізнесу в Україні, ми відокремили важливу запоруку успіху – мають силу ті, хто об’єднані однією метою та мають підтримку одне одного, –  йдеться в повідомленні компанії– Саме тому, команда FinStream вирішила започаткувати низку освітніх програм для ветеранів, поступово розвиваючи ветеранську бізнес-спільноту, яка має право зайняти своє місце серед еліт бізнесу України".

Семінар став корисним для тих ветеранів, які вже мають власний бізнес, багато з учасників поділилися своїм успіхом, познайомилися з побратимами та обмінялися досвідом. 

Зокрема учасники зустрічи дізналися про:

  • освітні та інші можливості, направлені на ветеранську бізнес-спільноту;
  • досвід ветеранського бізнесу на прикладі практичних кейсів;
  • можливості діяльності корпоративного інвестиційного фонду;
  • державні та недержавні програми підтримки ветеранського бізнесу: де саме ефективно шукати фінансування?;
  • як прорахувати власні фінансові ризики та ризики для джерела фінансування?;
  • як створити захист від можливих втрат у майбутньому?;
  • як прописати етапи підготовки проєкту, його стратегічну ідею та цілі?;
  • практичні поради з підготовки технічно-економічного обґрунтування та грошового потоку (кеш-флоу) власного проєкту.

Відповіді на ці та інші питання дав Сергій Позняк – власник відомих брендів фінансових сервісів Cronvest та FinStream, орієнтованих на фінансову підтримку малого та середнього бізнесу.

Заняття відкрив Сергій Гайдачук, президент найвпливовішої бізнес-спільноти України CEO Сlub Ukraine, своєю лекцією про можливості networking для досягнення успіху.

Під час семінару учасники дискутували про те, що їм необхідно об’єднуватися в ветеранські бізнес-клуби, які мають бути критерії відбору до такої спільноти, а також про принципи її роботи, яким має бути соціальний вплив такої активності. 

Сергій Позняк надав практичні поради, як готувати презентації, бізнес-резюме та cashflow для потенційних інвесторів та партнерів.

Слухачі семінару розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування на прикладі конкретних пропозицій банків, інвестиційних та фінансових компаній. 

_______________________________________________________________________

Інвестиційний сервіс FinStream входить в FGK Financial Group та створений для тих, хто хоче надійно і вигідно інвестувати вільні кошти і залучити фінансування в свій бізнес.

Читайте також

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.

"МТБ БАНК" почав впроваджувати кредитування під договори довірчої власності

пн, 12/28/2020 - 20:11
Нововведення руйнує стіну недовіри між банками і позичальниками.