Перейти к основному содержанию

Повернення в офіс скасовується: "карантинні" технології "IT-інтегратора"

пт, 06/05/2020 - 14:29

Надія Омельченко, віце-президентка компанії “ІТ-Інтегратор”

На початку карантину ми прийняли як даність те, що в українського IT-ринку попереду складні часи на півроку-рік. Тоді й вирішили коригувати стратегію розвитку, активно змінювати традиційні бізнеспідходи та моделі роботи.

Зміна бізнес-підходів

Наприклад, більша частина співробітників була переведена на віддалений режим роботи. Із замовниками почали активніше спілкуватися через відео- та конференц-коли, вебінари та старий добрий телефонний зв’язок.

Паралельно продовжили підтримувати інноваційні процеси в компанії — вкладати в інноваційні рішення і продукти, зокрема, ІоT. Вже в червні, після того як співробітники почали поступово повертатися в офіс, ми перевели майже весь персонал на гнучкий графік роботи з регулярним віддаленим форматом.

РІШЕННЯ:

"З червня перевели майже весь персонал на гнучкий графік роботи з регулярним віддаленим форматом. Графік запроваджено до кінця І  кварталу 2021 р"

Такий графік в компанії запроваджено на весь поточний фінансовий рік, тобто до кінця І кварталу 2021 р. Стосовно місця роботи є наступні опції: офіс, дім, коворкінг чи будь-яке інше зручне місце з підключенням до мережі.

Обирати можна також і кількість офісних днів: рекомендований графік — три дні в офісі, два вдома чи в іншому місці. Для співробітників, які перебувають на гнучкому графіку роботи, встановлено “плаваючі” початок і закінчення робочого дня. Новий формат дозволить компанії призвичити співробітників до офісної роботи.

Запускаючи цей режим, ми адаптуємо останні кадрові практики відомих світових ІТ-компаній. Але в наших реаліях для підтримки нормального психологічного стану команди регулярна робота в офісі обов’язкова.

Трансформація для клієнтів

Ми не лише активно змінюємося самі, а й допомагаємо змінюватися нашим замовникам. Зокрема, почали активно просувати актуальні “карантинні” технології, в тому числі для налагодження безпечної віддаленої роботи для наших клієнтів.

При організації віддаленої роботи у бізнесу є кілька складнощів: співробітники використовують для роботи різні додатки; вони повинні працювати в рамках однієї операційної системи; на домашніх ПК у багатьох немає навіть елементарного антивірусу; співробітникам потрібна своєчасна та якісна ІТ-підтримка.

З усіма цими складнощами допоможе впоратися технологія VDI — віртуальні робочі столи. При її використанні вся робоча інформація знаходиться на віддаленому серверному обладнанні й автоматично зберігається.

Також ми радимо використовувати технологію безпечного віддаленого доступу VPN від американської корпорації Cisco — AnyConnect. В такому форматі всі робочі дані бізнесу надійно захищені, на пристроях користувачів нічого не зберігається. Саме такий формат ми вважаємо вкрай перспективним у найближчі роки.

______________________________________________________________________

Компанія “ІТ-Інтегратор” заснована 2000 р. Пропонує клієнтам широку лінійку продуктів та послуг, які направлені на підвищення ефективності бізнес-процесів. Корпоративним замовникам та держустановам пропонує комплексні рішення із забезпечення інформаційної безпеки та інтеграції інформаційних і комунікаційних технологій. Основні напрямки роботи — дата-центри, базова IT- та мережева інфраструктура, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура. В активі компанії понад 100 клієнтів рівня Enterprise.

Читайте також

Сергій Погребной - "З початком пандемії COVID-19 вибухово зросла кількість кібератак"

пт, 04/02/2021 - 15:20
Партнер АТ Sayenko Kharenko, голова опікунської ради АПКБУ, віце-президент ASIS Ukraine

Кіберпростір — це загальна територія. Як бізнесу вберегти себе від кіберзагроз

пт, 04/02/2021 - 13:35
Денис Несін — Chief Information Officer холдингу TECHIIA. Експерт в IT і Information Security.

Під пильним наглядом

пт, 04/02/2021 - 11:30
“Нова нормальність”, або Як убезпечити бізнес від атак хакерів

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням