Перейти к основному содержанию

ERC передала київскій лікарні №8 обладнання на 5,3 млн грн

ср, 11/11/2020 - 11:57

Загальна сума безкоштовної допомоги компанії лікарням за час пандемії перевищила 25 млн грн.

Компанія ERC безкоштовно передала 302 одиниці медицинського та комп'ютерного обладнання на суму понад 5,3 млн грн Київській міській клінічній лікарні №8.

Про це компанія повідомляє на своему Фейсбуці.

Обладнання одразу було задіяно в роботі лікарні, інстальовано, налаштовано.

"В нормальній ситуації всі міські лікарні мають отримувати все це з державних бюджетних коштів, а весь бізнес має чемно й гідно сплачувати державі податки, наповнюючи цей бюджет, - пише ERC. - В нашій поточній ситуації кожен сам вирішує як чинити, ERC вирішив робить свою справу - і держбюджет формувати, і лікарням допомагати. І нехай всі будуть здорові".

На минулому тижні ERC також надавала допомогу лікарням. Зокрема купили 18 кисневих концентраторів Olive OLV-10A (Zhengzhou Olive Electronic Technology Co, Ltd УКТЗЕД 9019200000) київським міським клінічним лікарням № 17, № 4 та Львівському регіональному фтизіопульмонологічному клінічному лікувально-діагностичному центру на суму понад 1,2 млн грн. Це дуже важливе комунікаційне обладнання для апаратів ШВЛ. Саме концентраторів зараз бракує в лікарнях, підкреслює компанія.

Загальна сума безкоштовної допомоги від ERC лікарням за час пандемії перевищила 25 млн грн.

ERC (Enhanced Resource Company) – дистриб’ютор міжнародного рівня. В Україні працює з 1995 року. Має чотири основні товарні напрями: споживча комп’ютерна техніка, комп’ютерна техніка та програмне забезпечення окремо чи в складі рішень масштабу підприємств, побутова техніка, іграшки та товари для дітей. Має власні гарантійний сервіс і навчальний комплекс.

Читайте також

Нова партнерська програма ALFA Smart Agro захищає від ризику зміни ціни на врожай

ср, 01/20/2021 - 14:14
Компанія ALFA Smart Agro запроваджує нову партнерську програму для агровиробників “ALFA Форвард 2021”. За умовами програми, агропідприємства можуть отримати засоби захисту рослин та мікродобрива для поточного сезону, уклавши форвардний контракт на продаж майбутнього врожаю.

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.