Перейти к основному содержанию

Вперше переможців рейтингу Liga Zakon Awards 2020 визначатиме система підрахунку балів учасників – Data Smart Аналіз

чт, 10/29/2020 - 14:12

Новітня система повністю виключає людський фактор. Цьогорічна методологія Рейтингу є унікальною, стверджують у компанії Ліга:Закон.

В Україні триває обрання переможців Національного рейтингу юридичного ринку Liga Zakon Awards, започаткованого компанією Ліга:Закон. Цього року вперше в Україні та світі бали підрахує новітня система Data Smart Аналіз, яка повністю виключає людський фактор.

Для участі у рейтингу юридичним компаніям та персонам достатньо було заповнити свій профіль та подати анкету у Національному юридичному каталозі Legal Liga: BOOK.

Журі рейтингу складають керівники юридичних служб найбільших компаній, що працюють в Україні, судді, представники провідних юридичних асоціацій та бізнес-асоціацій, видатні правники-науковці.

Валерій Решетняк, директор LegalTech-бізнесу компанії Ліга:Закон стверджує, що методологія Рейтингу унікальна. З одного боку це оцінка юридичних кейсів авторитетним журі.

А з іншого Data Smart Аналіз — це щоденний онлайн-моніторинг відкритих даних стосовно діяльності юридичних компаній та юристів, а також закладення цих даних у автоматизовану систему підрахунку, побудовану навколо формули, що була вироблена у співпраці із дослідницькими агенціями та експертами ринку.

«Ми враховуємо 18 параметрів, що відображають різні аспекти діяльності юридичної компанії. Зокрема, фінансові результати, кількість та кваліфікацію юристів, медіаактивність компанії тощо. Ці дані збираються з різних відкритих джерел за допомогою інших продуктів компанії Ліга:Закон та групи компаній Ліга загалом. Завдяки застосуванню інформаційних технологій, ми можемо побачити, як змінюється становище чи не щодня, а публікувати результати будемо кожні три місяці, надаючи юристам та їх клієнтам більш оперативну інформацію, що, вважаю, є найціннішим в сучасному світі», — пояснює Олександр Попов, керівник проєкту Liga Zakon Awards 2020.

Система підрахунків передовсім враховує відомості про юридичний персонал, визначні справи, які супроводжувала компанія чи юрист, фінансові результати, а також висвітлення роботи компанії чи юриста у ЗМІ.

Для представників юридичних компаній та персон цього року доступні номінації за спеціалізацією юридичної практики:

 • Корпоративне право
 • Банкрутство та реструктуризація
 • Нерухомість та будівництво
 • Антимонопольне право
 • Інтелектуальна власність
 • Кримінальна практика
 • Банківське та інвестиційне право
 • Земельне право
 • Сімейне право
 • Трудове право
 • Податковий консалтинг
 • Податкові спори
 • Цивільні судові спори
 • Господарські судові спори
 • Арбітражна практика

Нова номінація цього року -  «Опонент акула» визначається анонімним голосуванням професійного ринку, під час якого кожен з учасників рейтингу має право вказати тих осіб, яких вважає найсильнішими опонентами під час проектів.

Не менш пристижною, ніж профільні номінації за оцінкою учасників минулорічного Рейтингу є номінація «Медіавизнання». Її переможець визначається компанією Ліга:Закон за кількістю та тональністью згадувань компанії та її співробітників у медіа за 2020 рік. До уваги беруться авторські статті, коментарі та інші публікації на правову тематику та тематику юридичного бізнесу.

Також цього року оргкомітет Рейтингу запровадив дві спеціальні премії: "ТОП-5 юридичних департаментів" та "Legaltech startup року".

До 8 листопада 2020 року відбудеться оцінювання анкет номінантів Рейтингу експертним журі. У цей же період буде визначено і результати Data Smart Аналізу номінантів у профілях Національного юридичного каталогу Liga:BOOK

У зв’язку з посиленням карантину оргкомітет Liga Zakon Awards 2020 вирішив перенести дату проведення церемонії нагородження переможців на 26 листопада 2020 року.

Майбутня церемонія нагородження готує для відвідувачів багато сюрпризів, одним з яких є презентація нового унікального продукту для юридичного ринку України.

Олександр Попов та Валерій Решетняк дадуть коментарії для ЗМІ. Зокрема вони готові висвітлити такі теми:

 1. Data Smart Аналіз — визначення переможців без людського фактору
 2. «Бізнес обирає найкращих юристів»
 3. Для чого бізнесу юристи
 4. ІТ-бізнес і юристи
 5. LEGALTECH STARTUP
 6. Серед журі рейтингу представники ВРУ, КМУ та НАБУ
 7. Жінки-юристи у бізнесі
 8. Найуспішніші укр. Юр ринку
 9. Не жіноча професія — як жінки підкорюють юр ринок
 10. Як юристи допомагають у розвитку бізнесу
 11. Як бізнес перемагає у юридичному рейтингу (переможці 2019)
 12. Учасники LZA 2020 — хто вони
 13. Для чого юристам рейтинг
 14. Як юридичний рейтинг може спростити роботу бізнесу
 15. Чому бізнесу варто звернути увагу на переможців LZA
 16. ТОП-5 складових успішного рейтингу
 17. Ексклюзивний матеріал про будь-якого учасника Рейтингу LZA-2020

Читайте також

Український стартап Sem Technology переміг у конкурсі PAP-FOR Awards

пт, 11/27/2020 - 15:15
Головним суперником молодої української компанії за перше місце був визнаний лідер ринку зі створення обладнання для паперової галузі Andritz AGВ (Австрія).

Проєкт "Фармак" "3R: Reduce, Reuse, Recycle" став фіналістом Partnership for Sustainability Award 2020

пт, 11/27/2020 - 14:52
Це міжнародний конкурс партнерських проєктів між різними організаціями для досягнення сталого розвитку, ініційований локальною мережею Глобального Договору ООН в Україні.

Школа Maple Bear вийде на український ринок

чт, 11/26/2020 - 17:16
Найбільша канадська франшиза в галузі освіти планує відкрити у Центральній та Східній Європі 50 шкіл. З них 20 — в Україні. 

Де гроші для бізнесу ветеранів: FinStream провела семінар для підприємців-АТОшників

вт, 11/24/2020 - 15:18
Слухачі семінару розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування на прикладі конкретних пропозицій банків, інвестиційних та фінансових компаній. 

Створюючи спогади з 1925 року: Bang & Olufsen відзначає 95-річчя традицій вишуканої майстерності

пт, 11/20/2020 - 18:09
Відомий данський аудіобренд представляє Golden Collection як знакову вершину своєї майже вікової історії.

L’Oréal Україна оголосила імена переможниць III сезону української премії L’Oréal-UNESCO “Для жінок у науці”

ср, 11/18/2020 - 10:00
Мета премії - підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.