Перейти к основному содержанию

Новий Raiffeisen Business Online: можливості, яких чекали

пт, 10/23/2020 - 15:01

Оксана Куцоконь, директор департаменту бізнес-банкінгу Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль пропонує своїм бізнес-клієнтам нову систему дистанційного обслуговування з розширеною кількістю сервісів — Raiffeisen Business Online.

Про функціонал сучасної системи розповідає директор Департаменту бізнес-банкінгу Оксана Куцоконь.

Нині клієнтам необхідні інструменти для дистанційного доступу до своїх рахунків і здійснення операцій з будь-якого пристрою, в будь-який час та в будь-якому місці.

У відповідь на виклики часу і потреби клієнтів наш банк розробив Raiffeisen Business Online. Це повністю нова платформа, з інтернет-версією та мобільним додатком для смартфонів і планшетів, які працюють на операційних системах Android і IOS. Підприємці та юридичні особи можуть реєструватися в новій системі і вирішувати свої завдання. Raiffeisen Business Online дозволяє клієнтам робити це дистанційно, використовуючи ключ кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або пройти реєстрацію і згенерувати ключ вдосконаленого електронного підпису (ключ банку).

Величезною перевагою інтернет-версії платформи є електронний документообіг, який дозволяє клієнтам вирішувати багато питань дистанційно, не полишаючи офіс, зокрема й всі питання з експортно-імпортних операцій.

На початку липня 2020 р. у клієнтів з’явилася можливість завантажити мобільний додаток для смартфонів і планшетів в AppStore і GooglePlay. Під час бета-тестувань близько 360 учасників поділилися своїми зауваженнями і пропозиціями в групі Фейсбука. Офіційний старт роботи додатку відбувся 2 липня. Наразі вже понад 15 тис. клієнтів стали активно користуватися банківськими послугами з його допомогою.

Додаток дозволяє авторизуватися з TouchID і FaceID; реєструватися з використанням ключа кваліфікованого електронного підпису; переглядати інформацію про депозитні договори у повному обсязі; виконувати платежі з бізнес-карт — тобто пропонує той функціонал, який у банків на території України зустрічається дуже рідко.

Обробка “Райфом” платежу з карткового рахунку або бізнес-карти займає 15-30 хвилин.

Клієнти — приватні підприємці звикли працювати тільки з бізнес-картами. І додаток дозволяє вирішувати багато завдань: оплачувати оренду й податки, здійснювати платежі за своїми господарськими потребами, блокувати карти і встановлювати ліміти проведення операцій.

Мобільний додаток такий саме безпечний, як і інтернет-версія Raiffeisen Business Online. Вимоги по авторизації у них ідентичні. Ключі вдосконаленого електронного підпису створюються в новому сертифікаційному центрі Райффайзен Банку Аваль, що розроблений з урахуванням усіх сучасних вимог до безпеки електронних систем і каналів зв’язку.

Втім, всі добре розуміють: мобільність багато дає, але і зобов’язує при цьому. Тому зберігати свій особистий секретний файл з ключем необхідно з урахуванням наших рекомендацій. Обов’язково слід застосовувати багатофакторні паролі для смартфона, тобто той функціонал безпеки, який пропонує розробник девайса, наприклад, TouchID або FaceID.

Банк, турбуючись про комфорт клієнтів, надає їм можливість використовувати як колишню версію “Клієнт-Банк”, так і новий Raiffeisen Business Online. Хто готовий освоювати нові сучасні опції і бажає працювати у смартфоні — ласкаво просимо в новий Raiffeisen Business Online.

Автор: Оксана Куцоконь

Читайте також

Служу державі: Як бізнес може допомогти зростити унікальний сегмент справжньої української еліти

вт, 11/24/2020 - 08:00
Володимир Чеповий, шеф-редактор журналу БІЗНЕС, співзасновник платформи БІЗНЕС100

Втрата якості: нею обернеться податок на дорогу нерухомість

чт, 11/12/2020 - 14:15
Андрій Рижиков, СЕО і керуючий партнер девелоперської компанії DC Evolution Днями голова комітету податкової, митної та фінансової політики Верховної Ради Данило Гетманцев представив зміни до Податкового кодексу України, які нібито удосконалять систему оподаткування.

Чужий серед своїх: як боротися з шахрайством в компанії

чт, 11/05/2020 - 13:57
Катерина Сафроненко, менеджер відділу управління ризиками, форензик KPMG в Україні

Складна простота: що очікує бізнес від Ради реформ і Офісу простих рішень

пт, 10/30/2020 - 14:30
Станіслав Таршин, засновник групи компаній "ГрадОлія", член Української ради бізнесу, співінвестор БІЗНЕС100

"Єдина школа": приклад об’єднання влади, бізнесу та освіти

пт, 10/30/2020 - 11:30
Олексій Луганський, співзасновник TATL Technology, керівник  проекту "Єдина Школа"

Корпоративні інвестиційні фонди — шлях МСБ до фінансування

пн, 10/26/2020 - 14:10
Сергій Позняк, власник заставного сервісу Cronvest Проблематика існуючої банківської системи давно відома. І обумовлена вона чіткими факторами, що утворилися всередині як окремо банківської, так і фінансової системи взагалі. Зокрема, це низький ступінь довіри до банківських установ у зв’язку з втраченими громадянами, за різними даними, від $50 млрд до $80 млрд тільки на депозитах під час “банкопаду”. Не кажучи вже про кошти компаній, що навіки згинули на розрахункових та кореспондентських рахунках компаній.