Перейти к основному содержанию

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
Новини компаній

«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

«Українська народна премія» – це найбільш масштабний в Україні щорічний конкурс, у межах якого в форматі онлайн-голосування українські споживачі визначають кращі товари та послуги. «Українська народна премія» має кращу динаміку розвитку впізнаваності та довіри споживачів. У голосуванні 2020 року брали участь товари та послуги 24 різних категорій: нерухомість, продукти харчування, розваги та відпочинок, краса та здоров’я, сфера послуг, техніка, бізнес і фінанси, а також інтернет, зв'язок тощо. Загалом було визначено 487 переможців у різних категоріях.

Відкрите онлайн-голосування від «Української народної премії» тривало з 01.05.2020 до 31.08.2020. У ньому взяли участь понад 140 тисяч українських споживачів. З метою запобігання повторного голосування охочим взяти участь у голосуванні необхідно було підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM-оператора). Під час процедури реєстрації користувачі мали пройти повну реєстрацію на сайті «Української народної премії» (SSO ID NET) або використати авторизацію в одній із соціальних мереж – Facebook , Google+, LinkedIn, ЕЦП (електронно-цифровий підпис).

«Наш проєкт спрямований на визначення найкращих товарів та послуг серед представлених на українському ринку на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі – українських споживачів. Тож наші переможці – це беззаперечні лідери у своїх галузях, які отримали народне визнання та за підсумками проведеного голосування були визнані українськими споживачами як найкращі», – коментує Микола Сорока,  голова оргкомітету «Української народної премії».

«Для виробників та постачальників послуг цей конкурс є індикатором довіри споживачів, який стимулює до вдосконалення та постійного розвитку. Ми раді, що серед найбільших гравців на ринку послуг доступу до мережі Інтернет користувачі визнали найкращою саме нашу компанію. Для нас оцінка користувачів – це найвагоміша нагорода та справжнє визнання», – коментує Аліна Компанець, маркетинг-директорка «Датагруп».

Наразі «Датагруп» надає домашнім користувачам доступ до інтернету за різними технологіями, віддаючи пріоритет Ethernet,  xPON та супутниковій технології, що дозволяє підключатися до всесвітньої мережі в будь-якому найвіддаленішому куточку країни. Також доступними для фізичних осіб є послуги телефонії (традиційної та IP) і сучасного телебачення (кабельного та OTT). Широке покриття мережі дозволяє забезпечувати якісним та високошвидкісним інтернетом абонентів у понад 90 населених пунктах України, а завдяки супутнику, що використовує компанія, покриття її мережі на території України не має меж. Сервіси та послуги компанії дозволяють використовувати безмежні можливості інтернету та відкривати світ цікавого телебачення, не виходячи з власного будинку: кабельне телебачення – понад 80 телеканалів (залежно від регіону), у тому числі основні національні телеканали, канали групи Viasat, спортивні, дитячі, пізнавальні телеканали у відмінній якості та за привабливою ціною, а також інтерактивне телебачення – понад 140 кращих українських і закордонних розважальних телеканалів, велика колекція фільмів та серіалів.

Читайте також

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень

І вдень і вночі: українці тепер можуть відправляти та отримувати посилки цілодобово

ср, 03/10/2021 - 11:43
Відправляти та отримувати посилки в Україні у будь-який час доби тепер можна завдяки Meest. Один з основних напрямків оператора на 2021 рік — розвиток мережі партнерських мінівідділень.