Перейти к основному содержанию

Rozetka знайде шлях доставити своїм покупцям "Справу Василя Стуса" - Чечоткін

пн, 10/19/2020 - 18:59

У видавництві Vivat заявляють, що після оголошення рішення суда про заборонення її поширювання вже надрукований тираж тут же розкупили.

Співзасновник та співвласник інтернет-магазину Rozetka.ua Владислав Чечоткін знайде шлях доставити своїм покупцям книгу українського публіциста Вахтанага Кіпіані "Справа Василя Стуса", якщо вона буде надрукована.

Про це він заявив у коментарі до поста Кіпіані у Фейсбуці. Книгу продвожить друкуватиме видавництво Vivat, стверджує в цьому пості автор "Справи Василя Стуса".

Інтерфакс повідомляє, що сьогодні Дарницький районний суд м. Києва заборонив поширювати надрукований тираж книги журналіста й історика Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" без дозволу голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктор Медведчука.

"Заборонити Кіпіані... поширювати надрукований тираж книги "Справа Василя Стуса"... до усунення порушеного майнового права Медведчука, заборонити Кіпіані та ТОВ видавництво Vivat поширення інформації, пов'язаної з книгою... в пресі, радіо, на телебаченні, в мережі інтернет та ЗМІ", - йдеться в рішенні Дарницького суду, оприлюдненому в понеділок.

"Позовні вимоги Медведчука Віктора Володимировича до Кіпіані Вахтанга Таймуразовича і ТОВ Vivat задовольнити частково, визнати недостовірною і такою, що порушує особисті немайнові права Медведчука на повагу честі й гідності, недоторканності ділової репутації інформацію, поширену в книзі "Справа Василя Стуса", - сказала суддя Марина Заставенко.

Зокрема, позов задоволено в частині усунення з декількох розділів книги інформації про адвоката Стуса Медведчука.

"Зобов'язати Кіпіані, ТОВ Vivat видалити з книги "Справа Василя Стуса" з розділів "Кримінальна справа №5 - книга життя і смерті Василя Стуса", "Чи вбивав адвокат Медведчук поета Стуса" інформацію про особу Медведчука Віктора Володимировича. Заборонити Кіпіані Вахтангу Таймуразовичу й ТОВ Vivat поширювати надрукований тираж книги "Справа Василя Стуса" і подальше її тиражування до усунення порушення особистого немайнового права Медведчука Віктора Володимировича", - додала суддя.

Це рішення ще можна оскаржити протягом 30 днів.

У видавництві Vivat заявляють, що після оголошення рішення суда тираж тут же розкупили і у видавництва, і у дистриб'юторів.

 

Читайте також

Уряд планує збільшити держбюджет на 7,5 млрд грн за рахунок грального бізнесу

пт, 11/27/2020 - 16:57
Загалом у другому читанні законопроекту про держбюджет його доходну частину збільшать на 20,9 млрд грн.

Офіс Генпрокурора з травня розглянув 80 справ щодо тиску на бізнес

пт, 11/27/2020 - 12:15
Офіс займався насамперед шахрайством та рейдерством, які були можливі при бездіяльності або прямому сприянні правоохоронців.

Підвищення мінімалки до 6500 грн з середини 2021 року можуть перенести на грудень

чт, 11/26/2020 - 18:04
За словами депутата Железняка, претензії МВФ щодо зменшення дефіциту бюджету, перегляду прогнозу і збільшення мінімалки задоволені.

Бізнес закликає владу не обмежувати торгівлю в грудні

чт, 11/26/2020 - 12:14
На основі думок провідних фахівців-практиків з медичних питань ділова спільнота запропонувала Кабміну та парламенту цілий комплекс заходів, як мінімізувати подальший негативний вплив пандемії на суспільство та бізнес.

Збиток "Нафтогазу" за 9 місяців склав 17 млрд грн

чт, 11/26/2020 - 11:49
Збитки компанія пояснює падінням попиту і низькими цінами на газ.

Зеленський запропонував списати борги 80% ФОПів

ср, 11/25/2020 - 18:20
Це стосується тільки тих, хто заборгуввав державі менше 3 тис. грн.