Перейти к основному содержанию

Трансформуйся, або…

вс, 10/18/2020 - 19:25

ІТ в часи змін

Останній рік в ІТ-спільноті України часто звучали тези про трансформацію ІТ-сервісів та послуг. Хтось запроваджував новинки, переходив до системи операційних витрат за допомогою хмар, оптимізував наявне устаткування. Звісно, були й ті, що тільки придивлялись до трансформаційних практик та їхньої імплементації. Проте локдаун пришвидшив адаптацію бізнесу до нових реалій і змусив передивитись організацію ІТ-інфраструктури в цілому.

UCloud — перший український хмарний провайдер, що працює з бізнесом вже майже 10 років. За цей час UCloud здобула сотні проєктів компаній, що воліли трансформувати бізнес, і має декілька must have для тих, хто ще на шляху до рушійних змін в ІТ-середовищі.

Комунікація

Перше питання, що постало в компаніях з переходом на віддалену роботу, — комунікація. Всі пам’ятають гучні скандали з Zoom, де ефіри колег були викладені у загальний доступ. Протестувавши декілька додатків для комунікацій, UCloud впевнено рекомендує Teams від Microsoft. Бо це — захищений канал комунікації:

  • організація кімнат для спілкування 1-на-1, невеликих нарад і великих заходів;
  • організація роботи віддалених команд: списки, звіти, спринти;
  • підключення до конференцій за допомогою номера мобільного телефону;
  • загальні чати і чати команд;
  • файлове сховище з гнучкими налаштуваннями доступності.

Новітнє устаткування

У лютому UCloud ввела в експлуатацію ЦОД з унікальним устаткуванням на базі процесорів AMD та пам’яті NVMe, що вивів хмарні ЦОД на новий рівень продуктивності. Таке поєднання потужностей дало можливість компаніям швидко стартувати з новими сервісами високого навантаження: інтернет-магазини та сервіси доставки, бази даних, “важкі” сервери навантажень (на кшталт 1С, CRM, логістичних додатків). UCloud — єдиний вітчизняний провайдер, який надає хмарні ЦОД з продуктивністю 3 млн IOPS.

Віртуальні робочі столи

Технологія не нова і вже здобула визнання у галузях бізнесу з розгалуженою мережею офісів. Коли під час жорсткого карантину постало питання про переведення співробітників на віддалену роботу в найкоротші строки, віртуальні робочі столи отримали нових поціновувачів. Адже на фізичному устаткуванні місця для термінальних серверів не було, а підключатися за старою схемою до робочих комп’ютерів було вкрай незручно. Тож віртуальні робочі столи від UCloud цілком заслужено стали хітом замовлень серед компаній всіх видів та розмірів.

Хмарні сервіси

Із переходом на віддалену роботу у більшості компаній змінились підходи в організації безпеки інфраструктури підприємств. Якщо раніше в офісі був організований “периметр безпеки” з політиками доступів та захищеними каналами, то з початком дистанційної роботи цей принцип зламався. Втім, завдяки забезпеченню безпеки хмарної інфраструктури силами провайдера, бізнесу не варто хвилюватися за “периметр безпеки” компанії. Навіть при віддаленій роботі.

Резервне копіювання

UCloud — єдиний український хмарний провайдер, що резервує інфраструктуру за правилом “3-2-1” (три копії, дві з яких за межами основної інфраструктури, одна копія — в іншому ЦОД). Сервіси Veeam від UCloud забезпечують бекапування віртуальних машин та фізичних серверів, робочих станцій та Office 365. До того ж UCloud зберігає 7 копій даних за останні 7 днів, що унеможливлює втрату інформації навіть при значних атаках. Щодо локальних вірусів — відновлення віртуальних робочих столів відбувається за декілька хвилин, а не днів.

 

P.S. В японській мові слово “криза” записане двома ієрогліфами: “занепад”та “можливість”. У часи змін та трансформацій кожна компанія має свій шлях. Місія UCloud — допомагати вітчизняному бізнесу в період ІТ-трансформації та зростання. Тому UCloud Team щиро вболіває за кожен український бізнес та пропонує хмарні сервіси для ваших ідей.

Читайте також

Українська платформа Shop-Express у лютому 2021 р. запустила оновлений сервіс зі створення інтернет-магазинів

чт, 02/25/2021 - 17:20
Ринок послуг зі створення інтернет-магазинів трансформується під потреби бізнесу. У тренді – сервісна модель, яка включає не тільки створення сайту, а й постійну підтримку його надійної роботи.

Безготівкова місія: банки підхоплюють бум e-комерс

пт, 10/23/2020 - 16:35
Торгівля переходить в онлайн, а банківникии пропонують нові варіанти безготівкових розрахунків для МСБ

Реальна віртуальність: онлайн-банкінг стає ще одним полем конкурентної боротьби

пт, 10/23/2020 - 10:20
Банкі наввипередки пропонують мобільні додатки для приватних підприємців. Деякі — навіть з повністю безкоштовним обслуговуванням

Дія. Бізнес — національний проєкт із розвитку підприємництва

чт, 10/22/2020 - 12:43
Проєкт Дія.Бізнес від Мінцифри покликаний сприяти розвитку, масштабуванню та інтернаціоналізації українського бізнесу.

Рішення SAP: контроль понад усе

чт, 10/22/2020 - 09:18
З розширенням бізнесу на певних етапах компанії стикаються з проблемами, пов’язаними з відсутністю контролю над процесами, з турбулентністю на ринках та неможливістю успішно керувати діяльністю за старими технологіями.

Олег Крот: “Короткозорість народу — це короткозорість влади”

ср, 10/21/2020 - 16:33
Про інноваційний бізнес під час пандемії та рецепти успіху для IT-галузі розповідає керуючий партнер холдингу TECHIIA Олег Крот