Перейти к основному содержанию

Спільнота БІЗНЕС100 звернулась до силовиків з вимогою припинити тиск на бізнес

вт, 10/13/2020 - 11:01

У заяві викладаються факти протиправних дій правоохоронців щодо підприємця Сергія Позняка та його компаній

Спільнота українських інвесторів БІЗНЕС100 звернулась до керівників правоохоронних органів та їх процесуальних керівників «з осудом та обуренням щодо будь-яких ганебних фактів, коли правоохоронці, що фінансуються з податків бізнесу, здійснюють неправомірний та корупційний тиск на підприємців в Україні».

Про це йдеться у спільній заяві  БІЗНЕС100.

У зверненні інвестори виклали факти, що вимусили їх звертатись до керівництва силовиків:

«За клопотанням слідчого Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області капітаном Олександром Синетаром 24 липня 2020 року в приміщенні представництва компанії ПП «Кронвест» у м. Львів відбувся незаконний обшук.

Факти, які були викладені у клопотанні та лягли в ухвалу суду, не відповідають дійсності, обшук було проведено за іншою адресою, в клопотанні та ухвалі суду вказана юридична особа, яка не існує в природі. Крім того, під час обшуку у компанії співробітниками поліції було скопійовано інформацію, яка становить комерційну таємницю, з 4-х робочих ноутбуків. Дії згаданого слідчого потягнули за собою матеріальні збитки нанесені Сергію Позняку особисто та його компаніям.

Висновок за такими діями правоохоронців може бути лише один: приватний бізнес, інвестиції та право на комерційну таємницю захищені законодавством України лише декларативно. Так, другим слідчим відділом Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові розглянуто та задоволено клопотання про визнання Сергія Позняка потерпілим у кримінальному провадженні №42020140000000079 за фактом зловживання владою та перевищення службових повноважень вчинених слідчим Олександром Синетаром. (лист ДБР ТУ м. Львів № 12-03/2-21505вих-20 від 1 вересня 2020 року).

Крім того, відповідно до листа НПУ ДВП Закарпатського управління № А263/06/01-2020 від 7 вересня 2020 року у відповідь на звернення Мукачівської місцевої прокуратури скеровано для прийняття рішення та проведення спільного службового розслідування до ГУНП в Закарпатській області».

Тому спільнота БІЗНЕС100 просить керівництво правоохоронних органів на засадах верховенства права та визнання людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності і безпеки як найвищої соціальної цінності:

1. Здійснити особистий контроль за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство тощо;

2. Повідомити про результати офіційного розслідування викладених фактів зловживань та про висновки, які були зроблені відносно слідчого, на електронну адресу business100ua@gmail.com.

«Спільнота найбільших українських інвесторів БІЗНЕС100 – це не просто спільнота бізнесменів. Ми генеруємо ВВП країни, сплачуємо податки, створюємо робочі місця. Ми – громадяни України! Блокування роботи одного бізнесмена тягне за собою не лише його особисті фінансові збитки, але й безпосередньо впливає на економічний стан компанії, її контрагентів та, відповідно, її працівників.

«БІЗНЕС100 як одне з найбільших об’єднань, вимагає припинення тиску (обшуків, вилучень, блокування роботи) на бізнес за надуманими фактами та неупередженого розслідування подібних дій правоохоронців і обов’язкового покарання винних незалежно від займаної посади та спеціального звання. Такі кричущі, ганебні дії відносно українського бізнесу руйнують нашу економіку і довіру до правоохоронних органів, на жаль, але описаний випадок не поодинокий», - йдеться в зверненнні.

Читайте також

55% підприємств МСБ у ЄС можуть закритися протягом року через нову хвилю COVID-19 ‒ McKinsey

чт, 10/22/2020 - 16:38
МВФ закликає уряди країн ЄС подвоїти державну підтримку малих та середніх підприємств.

Видавництво Vivat почало друк ще 15 тис примірників "Справи Василя Стуса"

чт, 10/22/2020 - 13:26
5% від продажів нового накаладу Vivat перерахує на проект "Історична правда" Вахтанга Кіпіані

Ціна автогазу зросла до 12,45 грн/л

ср, 10/21/2020 - 16:12
Великі роздрібні мережі 21 жовтня підвищили вартість скрапленого газу в межах 5-30 коп./л.

Правління НБУ позбавило Катерину Рожкову повноважень

ср, 10/21/2020 - 13:00
Правління позбавило Рожкову контролю над шістьма ключовими для нагляду за банківським ринком департаментами та передала їй три підрозділи, які не відіграють суттєвого значення

Розробники представили Зеленському результати доклінічної фази дослідження української вакцини проти COVID-19

вт, 10/20/2020 - 17:27
Розробка дозволяє припустити, що майбутній препарат допоможе боротися і з новими видами коронавірусних інфекцій, які постійно мутують. 

Ціни на житлову нерухомість в липні-вересні 2020 року зросли на 10% - Держстат

вт, 10/20/2020 - 17:23
Найбільше зростання цін на первинному ринку житла в III кварталі спостерігається на однокімнатні квартири.