Перейти к основному содержанию

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23

Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

«Індекс – це насамперед оцінювання відкритої інформації, яка міститься на сайтах. Також ми оцінювали сторінки керівників компаній у соціальних мережах. Оцінювались елементи корпоративного управління й соціальної відповідальності. І вже три роки поспіль ми беремо найбільші компанії-платників податків за даними податкової, фіскальної служби», – зазначила експерт Центру «Розвиток КСВ» Алла Зінченко.

ТОП-10 компаній лідерів Індексу надають понад 50% інформації, яка входила до категорій оцінювання, тоді як загальний рівень прозорості інших компаній в Україні – приблизно 25,5%.

Дослідження показало, що найчастіше компанії розміщують на своїх сайтах інформацію, що стосується охорони довкілля, трудових відносин, роботи з громадами, корпоративного управління, керівництва компанії, складу наглядової ради, інформації для інвесторів, антикорупційних програм.

«Сьогодні інформаційна відкритість – це вимога часу, без якої компанія не зможе стати успішною. Міжнародні інвестори та партнери активно вивчають інфопростір про компанію. Для нас це вкрай важливо. Адже ми експортуємо продукцію у 28 країн світу. І ми цінуємо свою репутацію та відповідально підходимо до формування інформаційного поля. Адже "Фармак" – відкрита компанія, яка веде бізнес прозоро. Щороку ми публікуємо фінансову звітність згідно з міжнародними стандартами. Ставши членом глобального договору ООН, цього року вперше опублікували нефінансову звітність компанії. Ми вже не один рік співпрацюємо з ЄБРР. Ми залюбки ділимося інформацією. За місяць наш сайт відвідують 400 000 людей. Майже щодня ми публікуємо новину або спецпроєкт. Пишаємося нашим розділом сайту "Лідери думок", де провідні експерти порушують важливі для бізнесу та галузі питання. Тільки я майже щомісяця даю інтерв’ю провідним виданням про поточну діяльність компанії та стратегічні плани. Крім основного сайту компанії, ми ще ведемо сайти наших представництв, де зібрана актуальна інформація для цих країн. Компанія також має активні сторінки в соціальних мережах Facebook, Instagram, а також YouTube. Наприклад, тільки у Facebook на сторінку "Фармак" уже підписалися 24 000 користувачів. І ми продовжуємо вдосконалюватись і будемо ще більше інформації відкривати для широкого загалу», – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор «Фармак».

Читайте також

Де гроші для бізнесу ветеранів: FinStream провела семінар для підприємців-АТОшників

вт, 11/24/2020 - 15:18
Слухачі семінару розглянули техніку продажу по SPIN та обговорили дієві способи фінансування на прикладі конкретних пропозицій банків, інвестиційних та фінансових компаній. 

Створюючи спогади з 1925 року: Bang & Olufsen відзначає 95-річчя традицій вишуканої майстерності

пт, 11/20/2020 - 18:09
Відомий данський аудіобренд представляє Golden Collection як знакову вершину своєї майже вікової історії.

L’Oréal Україна оголосила імена переможниць III сезону української премії L’Oréal-UNESCO “Для жінок у науці”

ср, 11/18/2020 - 10:00
Мета премії - підтримати та відзначити талановитих жінок-науковиць та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

Фонд EEGF II HorizonCapital збільшує свою частку до 96% в «Датагруп»

чт, 11/12/2020 - 13:03
У результаті цієї угоди засновник компанії Олександр Кардаков та інші міноритарні інвестори повністю вийшли зі складу акціонерів.

ERC передала київскій лікарні №8 обладнання на 5,3 млн грн

ср, 11/11/2020 - 11:57
Загальна сума безкоштовної допомоги компанії лікарням за час пандемії перевищила 25 млн грн.

«Фармак» запустив краудфандинговий майданчик на платформі «Екошкола»

пт, 11/06/2020 - 10:26
Тепер екосвідомій бізнес может долучитися до «Екошколи» та підтримати школярів, профінансувавши реалізацію їхніх проєктів.