Перейти к основному содержанию

Кава від WOG: 7 років на ринку та EUR10 млн інвестицій в проект

чт, 10/01/2020 - 15:33

З нагоди святкування Міжнародного дня кави на WOG підбили підсумки роботи на ринку кавового рітейлу. Проект «Найкавовіша кава», що був запущений 1 жовтня 2013 року, наразі займає лідерську позицію за обсягами продажів кави та кавових напоїв в Україні.

Проект «Найкавовіша кава» було розпочато у 2013 році, коли мережа WOG придбала та запустила в роботу першу професійну кавомашину виробництва швейцарської фірми FRANKE. За сім років існування проекту відкрито 386 WOG CAFE по всій Україні – з них 14 закладів, починаючи з 2016 року, працюють у швидкісних потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Також у 2016 році було відкрито WOG CAFE у міжнародному аеропорту «Жуляни» ( Київ), у 2018 році аналогічний заклад запрацював в міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ), а у 2019 році ще два WOG CAFE з’явились у аеропортах Львова та Одеси. До того ж ще один заклад працює у міському форматі – кав’ярня розташована у Львові. Всі заклади обладнані сучасними кавовими машинами FRANKE.

«Розвиваючи проект «Найкавовіша кава» ми увесь час орієнтувалися на потреби та пристрасті наших клієнтів. Так ми обрали кавові зерна, що обсмажує і продає одна з найстаріших компаній Німеччини – родинний кавовий будинок J.J. Darboven. Додали можливість користуватися топінгами та сиропами на власний розсуд, реалізували замовлення кави безпосередньо в нашому мобільному додатку. Все це дозволило нам досягнути позначки у більш ніж 70 тис. проданих порцій кави щодня», - розповідає керівник дирекції громадського харчування WOG Максим Пятаков.

инфографика

 

У поточному році WOG інвестував у нове кавове обладнання понад 40 млн грн, закупивши 100 інтерактивних кавових апаратів моделі FRANKE А1000, що вже працюють на найбільш трафікових АЗК по всій країні. А у запуск WOG CAFE у швидкісних поїздах з 2016 року було проінвестовано більш 10 млн. грн.

«Загалом інвестиції компанії у проект продажу кави склали понад EUR10 млн за сім років. Завдяки цьому, ми спромоглися створити бренд найкращої в Україні кави та об’єднати навколо нього справжніх поціновувачів. На сьогоднішній день ми продали майже 150 млн порцій кави – і не плануємо на цьому зупинятись!», - підкреслив Максм Пятаков.

***

Компанія WOG – член Ассоціації Особливої Кави Європи (The Speciality Coffee Association of Europe), що створена для розвитку кавової культури та об’єднує поціновувачів і професіоналів індустрії у 90 країнах світу.

У 2017 році компанія WOG стала лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії “кава” за даними маркетингового дослідження міжнародної компанії Nielsen.

Читайте також

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

Лауреатками історичної Нобелівської премії з хімії стали дві переможниці глобальної премії L'oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

чт, 10/08/2020 - 17:26
Професорка Еммануель Шарпентьє і професорка Дженніфер А. Дудна, обидві — Лауреатки глобальної премії L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» — 2016, здобули Нобелівську премію з хімії за розробку революційного методу редагування генома.