Перейти к основному содержанию

ALFA Smart Agro: Дієве рішення для грунтового захисту соняшнику

вт, 03/03/2020 - 16:01

“Оскар Преміум” отримує однойменну статуетку в номінації "Гербіциди проти бур’янів".

Зміни клімату щороку приносять агровиробникам нові випробування. І навіть рясні дощі, такі бажані в середині літа, можуть обернутися справжнім лихом на початку весни, коли сходять посіви соняшнику. Адже є ряд ґрунтових гербіцидів, які завдяки хорошій розчинності у воді можуть разом із опадами просочуватись в нижні прошарки ґрунту та завдавати значної фітотоксичної шкоди молодій культурі.

Науковці ALFA Smart Agro розробили ґрунтовий гербіцид “Оскар Преміум” (пропізохлор 450 г/л + тербутилазан 215 г/л), який зразково вирішує завдання захисту соняшнику від однорічних злакових та широколистих бур’янів і створює надійний ґрунтовий екран, що не промивається навіть у період короткочасних злив.

Третину складу інноваційного гербіциду займають компоненти, що сприяють кращому утриманню препарату на поверхні ґрунту. А синергія діючих речовин робить гербіцид ефективним навіть проти бур’янів, середньочутливих до дії кожного з компонентів окремо. Таких як лобода біла, рутка лікарська, амброзія полинолиста.

Загалом “Оскар Преміум” убезпечує від майже 40 видів поширених бур’янів та надійно захищає соняшник до 6-8 тижнів. “Оскар Преміум” виявляє значно кращу ефективність, ніж бакова суміш із двох однокомпонентних препаратів, до складу яких входять пропізохлор та тербутилазин.

При застосуванні новітнього гербіциду аграрії повністю застраховані від таких неприємностей, як неоднорідне змішування, випадання осаду та згортання суміші, що часто трапляється при самостійному змішуванні окремих гербіцидів.

***

ALFA Smart Agro спільно із банками-партнерами пропонує аграріям вигідні умови кредитування, які дозволяють швидко отримати кошти на придбання інноваційних засобів захисту рослин за спрощеною процедурою та низькою ставкою (від 0,01% залежно від строку кредитування).

***

Юрій Лисак, головний агроном групи компаній “Агро-Регіон” (Київська, Чернігівська та Житомирська обл.):

— Гербіцид “Оскар Преміум” на посівах соняшнику ми використовуємо протягом трьох років. Буває, що ацетохлори погано впливають на сходи соняшнику за умов надмірних опадів чи прохолодної погоди. А з “Оскар Преміум” таких проблем не виникає. Він працює м’якше і не впливає на культуру, при цьому добре справляється з бур’янами. Також гербіцид добре зарекомендував себе і на посівах сої. Він надійно контролює хрестоцвітні бур’яни та лободу. Сам задоволений і колегам рекомендую.

Володимир Коваль, виконавчий директор ТОВ “Агротех” (Запорізька обл.):

— На соняшнику ми працюємо за такою схемою: після посіву вносимо “Оскар Преміум” у нормі 4 л/га, й увесь період вегетації поля стоять ідеально чисті. Цей препарат чудово стримує ріст злакових та дводольних бур’янів. За нашими спостереженнями, він єдиний добре контролює нетребу, а також лободу, мишій, куряче просо та кучерявець Софії там, де інші ґрунтові гербіциди недостатньо ефективні. При цьому “Оскар Преміум” не завдає фітотоксичної шкоди культурі.

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.