Перейти к основному содержанию

Банк Кредит Дніпро: Агрокредит — це просто

вт, 03/03/2020 - 15:45

Агрокредитування є пріоритетним напрямом бізнес-стратегії банку.

Банківські інструменти постійно вдосконалюються та підлаштовуються під потреби клієнта, тому щороку мають підвищений попит серед агровиробників.

Кредитна програма “Агрооборотка експрес” — це беззаставна кредитна лінія в сумі до 2 млн грн, яка надається аграріям на поповнення обігових коштів. Залучені кошти фермер може використати на фінансування витрат сільськогосподарського циклу: купівлю насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, на зарплати співробітникам, орендні платежі, що в період високого сезону дозволить господарству почуватися фінансово захищеним.

Завдяки застосуванню спрощеної методики аналізу бізнесу потенційного позичальника та мінімальному необхідному пакету документів строк прийняття рішення складає лише два робочі дні. Відсоткова ставка за кредитом — від 22% річних, комісійні за видачу — 1% суми кредитного ліміту, строк кредитування — до 18 місяців.

“Агрооборотка експрес” — простий та швидкий інструмент, що допомагає аграрію оптимально збалансувати фінансові потоки, підвищити рентабельність бізнесу і якнайкраще розкрити потенціал урожайності українських чорноземів.

КЛІЄНТСЬКИЙ ДОСВІД

Олександр Мордач, директор ТОВ “Агроплант” (с.Юрківка, Уманський р-н, Черкаська обл.):

— Наше агропідприємство працює на ринку з 2005 р., спеціалізується на рослинництві та тваринництві. Зокрема, вирощуємо зернові та технічні культури (озиму пшеницю, ячмінь, ріпак, соняшник, кукурудзу на зерно). З 2018  р. розвиваємо ягідництво  — вирощуємо чорницю, ожину, лохину.

У напрямі тваринництва компанія займається розведенням качок (ТМ “Наша Качка”) та кролів (ТМ “Наш Кріль”) на екологічних кормах без додавання спеціальних хімічних добавок. Маємо кролеферму із відтворенням, вирощуванням, відгодівлею тварин, власне кормовиробництво з вирощуванням сировини (зернові культури, багаторічні трави), її переробкою, гранулюванням корму зазбалансованістю раціону, забійний та переробний цехи, реалізацію готової продукції через власну торговельну мережу.

Наш перший досвід співробітництва з Банком Кредит Дніпро відбувся весною 2019  р., коли ми звернулися за кредитом на поповнення обігових коштів. Адже, зважаючи на галузеву та сезонну специфіку агробізнесу, для забезпечення безперервного циклу господарської діяльності, динамічного розвитку та модернізації бізнесу нам необхідне додаткове фінансування. Банк запропонував скористатися продуктом “Агрооборотка експрес”.

Розглянувши пропозицію, ми зрозуміли, що це дійсно швидкий та зручний інструмент для нових клієнтів. Банк проаналізував мінімальний пакет документів, зокрема, інформацію щодо фінансових оборотів нашої компанії в інших банках, та протягом двох днів ухвалив позитивне рішення щодо надання нам кредиту в сумі 1 млн грн на 10 місяців.

Кошти ми використали для фінансування нагальних бізнес-потреб у розпал сезону: придбання добрив, дизпалива, будматеріалів. Термін кредиту спливає у березні поточного року, проте ми маємо змогу і плануємо погасити його достроково. Ба більше, компанія вже отримала попередню згоду банку на наступне кредитування, адже попереду новий бізнес-сезон, що потребує ретельної підготовки.

Окремо хотілося б відзначити професійну експертизу з боку менеджерів Банку Кредит Дніпро, досконале розуміння ними специфіки агробізнесу, готовність надати швидкі рішення та продуктові пропозиції, що максимально адаптовані під наші потреби і сезонність бізнесу.

Читайте також

Ключ до успішного бізнесу

пн, 03/22/2021 - 11:33
Переваги карток «Ключ до рахунку» для ФОП від ПриватБанку, про які варто пам’ятати

Як Meest перетворює коронавірусні виклики на інноваційні рішення: інтерв’ю Ростислава Кісіля

пн, 02/22/2021 - 16:45
Ми поговорили про те як пандемія прискорила розвиток логістичної галузі і які інноваційні рішення були представлені на ринку

Марина Харрісон: “Основні пріоритети для нас — різноманітність та інклюзивність”

пт, 12/04/2020 - 15:33
Віце-президентка з персоналу Carlsberg Ukraine Марина Харрісон — про шанси для молодих талантів, ДНК компанії та “Управління з турботою”.

Великий малий: відновлення економіки світ покладає на МСБ

чт, 10/29/2020 - 14:00
Попри руйнівні наслідки коронакризи малий та середній бізнес продовжує тримати економіку країн у всьому світі. Україна — не виключення

Код доступності: 5-7-9

пн, 10/26/2020 - 14:38
Запустивши програму доступного кредитування мікро- та малого бізнесу, влада зазнала критики і була змушена змінювати її формат.

Тримай кишеню ширше: де МСБ взяти кредит, якщо банки відмовили

пн, 10/26/2020 - 14:28
Рішення на будь-який смак пропонують фінансові компанії. В Україні бум небанківського кредитування бізнесу.