Перейти к основному содержанию

BASF: Для максимального рівня врожайності

вт, 03/03/2020 - 15:33

Інноваційний фунгіцид “Адексар СЕ Плюс” застосовується на посівах ярої та озимої пшениці і ячменю.

“Адексар СЕ Плюс” забезпечує контроль за іржею, борошнистою росою, піренофорозом, септоріозом листя та колоса, церкоспорельозом, гельмінтоспоріозом і ринхоспоріозом.

Потужний і довготривалий захисний ефект проти широкого спектра хвороб обумовлений поєднанням інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів.

Серед додаткових переваг — підвищення стійкості посівів до стресових умов (посухи, високих температур, нестабільного температурного режиму), запобігання передчасному старінню та подовження періоду активної вегетації.

Для ефективного використання ресурсів, зважаючи на специфічні умови кожного окремого поля, діджитал-підрозділ компанії BASF xarvio пропонує інструмент диференційного внесення препаратів — платформу на основі продукту FIELD MANAGER.

Суть рішення полягає у внесенні різного об’єму робочого розчину (а отже, і препарату) на різні за інтенсивністю розвитку біомаси ділянки поля. Метою його є досягнення високої економічної ефективності при збалансованому пестицидному навантаженні.

Українським аграріям вже цього року стануть доступні такі функції xarvio FIELD MANAGER, як аналіз погоди, що дозволяє порівнювати погодні параметри з середніми за останні 10 років; автоматичне визначення меж полів; візуалізація та аналітика карт врожайності, посіву, внесення добрив; інтеграція метеостанцій Arable у моделі управління, створення карт внесення добрив та регуляторів росту.

Олег Фурманець, агроном-технолог ТОВ “Захід Агро Пром” (Рівненська обл.):

—  Наше підприємство працює у двох зонах  — чорноземній частині Кіровоградської області та піщаній зоні Полісся. Остання — традиційно волога через велику кількість опадів у сезон. Наприклад, навесні 2019  р. пшениця була взагалі підтоплена! У таких умовах надто важко стримувати розвиток захворювань. Крім того, у нас дуже строкаті поля. Тому для другої фунгіцидної обробки ми шукали потужний фунгіцид із довготривалим захисним ефектом проти широкого спектра хвороб. Саме таким є препарат “Адексар  СЕ Плюс”. Незважаючи на складні умови внесення фунгіциду — підтоплені поля не дозволяли виконати обробку вчасно, препарат спрацював відмінно. Масового поширення грибних захворювань не спостерігалося до збору врожаю. Поле збереглось у чудовому стані. Це і є показник високої ефективності препарату. Крім того, ціна на препарат дуже гнучка. Якщо немає екстраскладних умов, то можна зманеврувати та обрати меншу норму препарату, зекономивши таким чином.

Читайте також

UKRAVIT: Інвестиції в клієнта як запорука успішного розвитку

чт, 10/22/2020 - 12:30
За допомогою фінансової програми UKRAVIT Finance українські аграрії отримали доступ до вигідного фінансування своїх виробничих потреб.

Каса допомоги: Як банки підтримали клієнтів МСБ у жорсткий карантин

вт, 10/20/2020 - 13:48
Знайшлося чимало фінустанов, що швидко відреагували на надзвичайні обставини.

Поки всі вдома: Рішення компанії “Датагруп” для віддаленої роботи

пн, 10/19/2020 - 15:47
Завдяки зручним інструментам і технологіям компанії вдалося швидко та ефективно перейти на віддалену роботу з початком загальнонаціонального карантину.

Великі банки для малого бізнесу

вс, 10/18/2020 - 15:15
Як ми шукали лідерів з фінансування суб’єктів малого та середнього підприємництва

Облились “зеленкою”: ВДЕ витісняють традиційну енергетику, але процес має “побочку”

вт, 10/06/2020 - 12:05
На вітчизняному ринку електроенергії відбуваються значні структурні зміни — стрімко розвивається “зелена" генераця. На жаль, цей позитивний процес має і негативний бік.

Ігри скінчилися: виробники ігристих вин почали боротьбу за виживання

пн, 10/05/2020 - 14:33
Вживаючи ігристе, ми рятуємо світ! Так винний експерт Олександр Прилипко коментує непросту ситуацію, що складається на французькому ринку шампанських вин.