Перейти к основному содержанию

«Фармак» відкрив перший в Україні мобільний фармацевтичний музей

чт, 09/17/2020 - 16:55

На тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі «Карта ліків».

До Дня фармацевтичного працівника у «Фармак» стартував інноваційний музей фармацевтики, який найближчим часом відвідає найбільші міста країни з метою популяризації науки.

У мобільному музеї на тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі "Карта ліків".

За допомогою VR-технології та спеціальної гри з доповненою реальністю відвідувачі зможуть прийняти  участь у ігровому процесі виготовлення ліків, а в кінотеатрі побачити корисні відео про науку, фармацевтику, «Фармак» та інше.

Також у музеї буде представлена інсталяція – клітина людини. А зупинити мить та залишити на пам’ять фото можна біля креативної фотозони з зображенням ДНК людини.

Частину експонатів музею буде представлено в "Музеї науки", який найближчим часом відкриється на ВДНГ.

"Цьогоріч "Фармак" святкує 95 років. За цей час відбулося дуже багато змін навколо й у середині підприємства. Змінювалася країна, устрій, керівники. Проте незмінним залишався науковий підхід до виготовлення ліків. За ці роки ми чітко усвідомили, що для фармацевтики та для промисловості загалом наукова складова вкрай важлива. Ми багато говоримо про науку цього року. "Фармак" уже випустив книгу про українських вчених, які змінили світ", – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ "Фармак".

Музей фармацевтики – черговий етап цієї просвітницької діяльності. Компанія приділяє багато уваги відродженню вітчизняної наукової школи, тому що майбутнє її бізнесу – за проривними відкриттями та розробками. І "Фармак" зацікавлений, щоб вони відбувалися саме в Україні.

За умови правильної політики підтримки вітчизняної науки Україна може стати одним зі світових R&D-центрів, вважає пан Костюк. Для цого у "Фармаку" є фундамент: щороку компанія випускає на ринок приблизно 20 нових складнокомпонентних лікарських засобів. У наукові розробки інвестує приблизно $15 млн на рік.

"Фармак" співпрацює із шістьма провідними вишами України, цього року підписала меморандум про співпрацю з Малою академією наук та уже кілька років проводить "Школу молодого науковця" з прагненням відродити науковий потенціал України. У компанії працюють 150 науковців, з яких 40 кандидатів наук і 5 докторів наук.

Читайте також

Cтартував прийом заявок на всеукраїнський конкурс бізнес-кейсів з КСВ

ср, 10/21/2020 - 09:32
Основною темою Конкурсу традиційно є «Цілі Сталого Розвитку і внесок українського бізнесу в їх досягнення».

«Датагруп» – кращий інтернет-провайдер 2020 року

вт, 10/20/2020 - 13:41
«Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року» за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 тисяч споживачів. «Наша компанія є визнаним лідером із надання телеком-послуг для великого бізнесу. Проте ми докладаємо надзвичайно багато зусиль, щоб бути найкращим оператором також і для наших роздрібних споживачів. І сьогодні можу з гордістю констатувати, що нам це вдалося!», – відзначає Михайло Шелемба, СЕО «Датагруп».

На Kyiv Smart City Forum презентували тенденції розумних міст-2021

пт, 10/16/2020 - 12:41
Kyiv Smart City Forum 2020, що відбувся 8 жовтня, зібрав 10 000 учасників – удвічі більше, ніж минулого року. Вперше в Україні форум таких масштабів пройшов онлайн.

Сorteva Agriscience оголошує переможниць освітньо-грантової програми TalentA для українських жінок-фермерок

чт, 10/15/2020 - 16:39
Компанія нагородила найкращі проєкти з підтримки продовольчої безпеки громад, виділив гранти на загальну суму 19 000 доларів США

«Фармак» у топ-10 компаній за Індексом прозорості сайтів українських компаній-2019

пт, 10/09/2020 - 12:23
Професійна асоціація корпоративного управління у співпраці з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній-2019.

Лауреатками історичної Нобелівської премії з хімії стали дві переможниці глобальної премії L'oréal-UNESCO «Для жінок у науці»

чт, 10/08/2020 - 17:26
Професорка Еммануель Шарпентьє і професорка Дженніфер А. Дудна, обидві — Лауреатки глобальної премії L'Oréal-UNESCO «Для жінок у науці» — 2016, здобули Нобелівську премію з хімії за розробку революційного методу редагування генома.