Перейти к основному содержанию

«Фармак» відкрив перший в Україні мобільний фармацевтичний музей

чт, 09/17/2020 - 16:55
Новини компаній

На тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі «Карта ліків».

До Дня фармацевтичного працівника у «Фармак» стартував інноваційний музей фармацевтики, який найближчим часом відвідає найбільші міста країни з метою популяризації науки.

У мобільному музеї на тачскринах можна ознайомитися з історією фармацевтики України та дізнатися принцип дії лікарських засобів на моделі "Карта ліків".

За допомогою VR-технології та спеціальної гри з доповненою реальністю відвідувачі зможуть прийняти  участь у ігровому процесі виготовлення ліків, а в кінотеатрі побачити корисні відео про науку, фармацевтику, «Фармак» та інше.

Також у музеї буде представлена інсталяція – клітина людини. А зупинити мить та залишити на пам’ять фото можна біля креативної фотозони з зображенням ДНК людини.

Частину експонатів музею буде представлено в "Музеї науки", який найближчим часом відкриється на ВДНГ.

"Цьогоріч "Фармак" святкує 95 років. За цей час відбулося дуже багато змін навколо й у середині підприємства. Змінювалася країна, устрій, керівники. Проте незмінним залишався науковий підхід до виготовлення ліків. За ці роки ми чітко усвідомили, що для фармацевтики та для промисловості загалом наукова складова вкрай важлива. Ми багато говоримо про науку цього року. "Фармак" уже випустив книгу про українських вчених, які змінили світ", – зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор АТ "Фармак".

Музей фармацевтики – черговий етап цієї просвітницької діяльності. Компанія приділяє багато уваги відродженню вітчизняної наукової школи, тому що майбутнє її бізнесу – за проривними відкриттями та розробками. І "Фармак" зацікавлений, щоб вони відбувалися саме в Україні.

За умови правильної політики підтримки вітчизняної науки Україна може стати одним зі світових R&D-центрів, вважає пан Костюк. Для цого у "Фармаку" є фундамент: щороку компанія випускає на ринок приблизно 20 нових складнокомпонентних лікарських засобів. У наукові розробки інвестує приблизно $15 млн на рік.

"Фармак" співпрацює із шістьма провідними вишами України, цього року підписала меморандум про співпрацю з Малою академією наук та уже кілька років проводить "Школу молодого науковця" з прагненням відродити науковий потенціал України. У компанії працюють 150 науковців, з яких 40 кандидатів наук і 5 докторів наук.

Читайте також

Odessa Wine Week

вт, 04/13/2021 - 12:41
З 18 по 23 травня 2021 року в Одесі вперше відбудеться міжнародний проєкт Odessa Wine Week

Стартувала найпрестижніша національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021

пт, 03/26/2021 - 12:13
Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток

Збірна України з паратриатлону вперше отримала спонсорську підтримку

пт, 03/19/2021 - 10:30
Вже 24 серпня українська збірна з паратриатлону відправиться в Токіо, щоб взяти участь у боротьбі за призові місця та здобути для країни медалі за підтримки «Віннер Груп Україна».

Прозорість, безпека споживачів та green sciences

чт, 03/18/2021 - 13:09
L'ORÉAL презентувала своє бачення майбутньої краси

L'Oréal Paris впроваджує міжнародну освітню програму Stand Up

пн, 03/15/2021 - 15:29
Ця программа допоможе протидіяти домаганням у громадських місцях

Починається реєстрація на освітньо-грантову програму для жінок-фермерок TalentA-2021 

ср, 03/10/2021 - 13:15
Організатори внесли зміни до процесів, що дозволить вивести проєкт TalentA на ще якісніший рівень