Перейти к основному содержанию

Нацкомісія з цінних паперів розробляє законопроєкт проти фінансових пірамід

вт, 09/15/2020 - 12:22

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку готує законопроєкт, який повністю змінить статус українського ринку на такий, що стане не прийнятним для діяльності аферистів і, зокрема, фінансових пірамід.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Нацкомісії.

Зазначається, що заходи, які знайдуть відображення у законопроєкті, розроблені відповідно до принципів міжнародної організації IOSCO (The International Organization of Securities Commissions).

В законопроект мають бути закладені нові можливості регулятора щодо співпраці з правоохоронними органами, замороження грошей та активів, доступ та обмін інформацією з іноземними регуляторами з метою використання їх можливостей по поверненню грошей з інших юрисдикцій.

«Саме повноваження по виявленню фінансових пірамід мають стати запорукою своєчасного захисту інвесторів в будь-які інструменти на фінансовому ринку», — сказано у повідомленні.

Як раніше повідомляв БІЗНЕС, наприкінці серпня Служба безпеки України блокувала діяльність фінансової піраміди B2B Jewelry, учасники якого створили фінансову піраміду і заволоділи коштами понад 600 тисяч вкладників на суму більше ніж $250 млн.

Читайте також