Перейти к основному содержанию

Нафтогаз передав в управління приватної компанії 13 газових родовищ на Львівщині

пн, 09/14/2020 - 16:38

Група Нафтогаз передає у тимчасове управління міжнародній компанії Expert Petroleum 13 виснажених газових родовищах у Львівській області.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Укргазвидобування».

З 1 жовтня Expert Petroleum розпочне на цих родовищах роботу з нарощення видобутку.

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, 11 вересня 2020 року підписало фінальний пакет документів з Expert Petroleum щодо співпраці на умовах підвищення видобутку (product enhancement contract – PEC).

«Партнерство на умовах РЕС довело свою ефективність у світі, та для України це перший досвід. Розпочинаючи цей проєкт, Нафтогаз відкриває для нові можливості для інвестицій у нафтогазову галузь. Це принципово новий вид партнерства. Згідно з умовами PEC, весь видобутий газ залишається на балансі Нафтогазу, а активи компанії передаються партнеру винятково у тимчасове управління на час дії контракту. Виробничі плани на переданих родовищах затверджуються управлінським комітетом, який на 100 % складається з представників Нафтогазу. Таким чином, інтереси нашої компанії максимально захищені. Їм віддано безумовний пріоритет», – повідомив директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» Олександр Романюк.

За умовами договору Expert Petroleum планує інвестувати близько 1 млрд грн в 13 виснажених родовищ на території Львівської області. Це дасть змогу збільшити видобуток газу на понад 300 млн м3 впродовж наступних 5 років.

«Команда фахівців Expert Petroleum та місцеві співробітники нещодавно відкритого Львівського офісу, підготували детальну робочу програму, щоби не тільки збільшити видобуток, але також зменшити викиди та модернізувати виробничі операції, щоби зробити родовища більш ефективними на довший час. Ми впевнені, що концепція PEC принесе користь УГВ і закладе довгострокові робочі відносини між нашими двома компаніями», – зазначив співзасновник та операційний директор Expert Petroleum Мішель Лобутан.

Нагадаємо, у квітні 2020 року міжнародна компанія Expert Petroleum виграла відкритий конкурс Нафтогазу на укладення РЕС контрактів щодо збільшення видобутку з групи родовищ у Західному регіоні. В межах підписаної угоди було створено нового оператора з видобутку газу ТОВ «Експерт Петролеум Україна».

З моменту початку співпраці у квітні 2020 року представники Expert Petroleum провели виробничі та екологічні аудити промислових потужностей, узгодили план робіт та сформували штат співробітників для нового оператора родовищ – ТОВ «Експерт Петролеум Україна». Його основу склали співробітники Стрийського підрозділу, які перейшли із Укргазвидобування.

Читайте також

Компанія KPMG оприлюднила підсумки дослідження «Погляд бізнес-лідерок в Україні. Спецвипуск 2021: COVID-19»

чт, 04/08/2021 - 12:00
На думку більшості учасниць опитування, криза може створити нові можливості для жінок

Китай створить найбільшу хімкомпанію світу

ср, 04/07/2021 - 09:22
Sinochem і ChemChina об'єднаються в межах однієї холдингової компанії, фінансувати і контролювати яку буде держава

В Мінекономіки допускають подальше розширення переліку заборонених до імпорту товарів із РФ

вт, 04/06/2021 - 09:33
Про це повідомив заступник міністра економіки - торговий представник України Тарас Качка

У 2021 році до програми президента України "Велике будівництво" додали новий напрямок

пн, 04/05/2021 - 17:44
Він передбачає реалізацію проектів, які створюватимуть нові робочі місця та зміцнюватимуть економіку України.

Ринок угод зі злиття та поглинання в Україні скорочується

пн, 04/05/2021 - 16:48
Обсяг активності знизився до рівня 2017 року

Влада Києва анонсувала нові преференції для малого та середнього бізнесу

пн, 04/05/2021 - 15:51
Вони будуть діяти на період суворих карантинних обмежень