Перейти к основному содержанию

Нафтогаз передав в управління приватної компанії 13 газових родовищ на Львівщині

пн, 09/14/2020 - 16:38

Група Нафтогаз передає у тимчасове управління міжнародній компанії Expert Petroleum 13 виснажених газових родовищах у Львівській області.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Укргазвидобування».

З 1 жовтня Expert Petroleum розпочне на цих родовищах роботу з нарощення видобутку.

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, 11 вересня 2020 року підписало фінальний пакет документів з Expert Petroleum щодо співпраці на умовах підвищення видобутку (product enhancement contract – PEC).

«Партнерство на умовах РЕС довело свою ефективність у світі, та для України це перший досвід. Розпочинаючи цей проєкт, Нафтогаз відкриває для нові можливості для інвестицій у нафтогазову галузь. Це принципово новий вид партнерства. Згідно з умовами PEC, весь видобутий газ залишається на балансі Нафтогазу, а активи компанії передаються партнеру винятково у тимчасове управління на час дії контракту. Виробничі плани на переданих родовищах затверджуються управлінським комітетом, який на 100 % складається з представників Нафтогазу. Таким чином, інтереси нашої компанії максимально захищені. Їм віддано безумовний пріоритет», – повідомив директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» Олександр Романюк.

За умовами договору Expert Petroleum планує інвестувати близько 1 млрд грн в 13 виснажених родовищ на території Львівської області. Це дасть змогу збільшити видобуток газу на понад 300 млн м3 впродовж наступних 5 років.

«Команда фахівців Expert Petroleum та місцеві співробітники нещодавно відкритого Львівського офісу, підготували детальну робочу програму, щоби не тільки збільшити видобуток, але також зменшити викиди та модернізувати виробничі операції, щоби зробити родовища більш ефективними на довший час. Ми впевнені, що концепція PEC принесе користь УГВ і закладе довгострокові робочі відносини між нашими двома компаніями», – зазначив співзасновник та операційний директор Expert Petroleum Мішель Лобутан.

Нагадаємо, у квітні 2020 року міжнародна компанія Expert Petroleum виграла відкритий конкурс Нафтогазу на укладення РЕС контрактів щодо збільшення видобутку з групи родовищ у Західному регіоні. В межах підписаної угоди було створено нового оператора з видобутку газу ТОВ «Експерт Петролеум Україна».

З моменту початку співпраці у квітні 2020 року представники Expert Petroleum провели виробничі та екологічні аудити промислових потужностей, узгодили план робіт та сформували штат співробітників для нового оператора родовищ – ТОВ «Експерт Петролеум Україна». Його основу склали співробітники Стрийського підрозділу, які перейшли із Укргазвидобування.

Читайте також

Україна готує контракт на закупівлю французьких локомотивів Alstom - посол

вт, 01/19/2021 - 18:50
Україна готує контракт на закупівлю електровозів компанії Alstom, який може бути підписаний під час візиту в Україну президента Франції Еммануеля Макрона. Про це повідомив посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн конференції "Сім років після Майдану".

Оформити відправлення за 30 секунд: Meest запустив чатботи у Viber та Telegram

вт, 01/19/2021 - 17:59
Створювати, оплачувати та відстежувати посилки тепер можна у популярних месенджерах

Ізраїльська компанія почала випускати батареї для електрокарів, що заряджаються за 5 хвилин

вт, 01/19/2021 - 16:54
Ізраїльська компанія StoreDot вперше почала виробляти акумулятори, здатні повністю заряджатися за 5 хвилин, повідомляє The Guardian. Такі батареї істотно прискорять і без того зростаючу популярність електромобілів.

В Україні зросла кількість вакансій з віддаленої роботи

пн, 01/18/2021 - 19:03
Після посилення карантину 8 січня 2021 року в Україні на 26% зросла кількість вакансій для дистанційної роботи.

Уряд знизив ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр

пн, 01/18/2021 - 12:13
Уряд тимчасово встановив граничну ціну на газ для населення - 6,99 грн за куб. Така ціна діятиме з 1 лютого і до завершення опалювального сезону або до завершення карантину.

Українець, який створив PayPal і Affirm, став мільярдером

сб, 01/16/2021 - 09:51
Вартість акцій Affirm подвоїлася, і статок засновника компанії, уродженця Києва, зріс до $2,7 млрд.