Перейти к основному содержанию

Нафтогаз передав в управління приватної компанії 13 газових родовищ на Львівщині

пн, 09/14/2020 - 16:38

Група Нафтогаз передає у тимчасове управління міжнародній компанії Expert Petroleum 13 виснажених газових родовищах у Львівській області.

Про це йдеться у повідомленні на сайті «Укргазвидобування».

З 1 жовтня Expert Petroleum розпочне на цих родовищах роботу з нарощення видобутку.

АТ «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, 11 вересня 2020 року підписало фінальний пакет документів з Expert Petroleum щодо співпраці на умовах підвищення видобутку (product enhancement contract – PEC).

«Партнерство на умовах РЕС довело свою ефективність у світі, та для України це перший досвід. Розпочинаючи цей проєкт, Нафтогаз відкриває для нові можливості для інвестицій у нафтогазову галузь. Це принципово новий вид партнерства. Згідно з умовами PEC, весь видобутий газ залишається на балансі Нафтогазу, а активи компанії передаються партнеру винятково у тимчасове управління на час дії контракту. Виробничі плани на переданих родовищах затверджуються управлінським комітетом, який на 100 % складається з представників Нафтогазу. Таким чином, інтереси нашої компанії максимально захищені. Їм віддано безумовний пріоритет», – повідомив директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування» Олександр Романюк.

За умовами договору Expert Petroleum планує інвестувати близько 1 млрд грн в 13 виснажених родовищ на території Львівської області. Це дасть змогу збільшити видобуток газу на понад 300 млн м3 впродовж наступних 5 років.

«Команда фахівців Expert Petroleum та місцеві співробітники нещодавно відкритого Львівського офісу, підготували детальну робочу програму, щоби не тільки збільшити видобуток, але також зменшити викиди та модернізувати виробничі операції, щоби зробити родовища більш ефективними на довший час. Ми впевнені, що концепція PEC принесе користь УГВ і закладе довгострокові робочі відносини між нашими двома компаніями», – зазначив співзасновник та операційний директор Expert Petroleum Мішель Лобутан.

Нагадаємо, у квітні 2020 року міжнародна компанія Expert Petroleum виграла відкритий конкурс Нафтогазу на укладення РЕС контрактів щодо збільшення видобутку з групи родовищ у Західному регіоні. В межах підписаної угоди було створено нового оператора з видобутку газу ТОВ «Експерт Петролеум Україна».

З моменту початку співпраці у квітні 2020 року представники Expert Petroleum провели виробничі та екологічні аудити промислових потужностей, узгодили план робіт та сформували штат співробітників для нового оператора родовищ – ТОВ «Експерт Петролеум Україна». Його основу склали співробітники Стрийського підрозділу, які перейшли із Укргазвидобування.

Читайте також

Проект бюджету 2021 не сподобається МВФ - CASE Україна

пн, 09/21/2020 - 14:08
Уряду доведеться пояснювати МВФ оптимістичні, ризиковані та недоплановані цифри бюджету-2021, вважають експерти

Лише 21% персоналу українських компаній добре володіють англійською

ср, 09/16/2020 - 16:07
Найбільше уваги корпоративному навчанню з англійської приділяють у галузі важкої промисловості та IT.

Перший об’єкт «Укрспирту» виставили на приватизацію

вт, 09/15/2020 - 17:50
Перший об`єкт державного підприємства «Укрспирт» 15 вересня виставили на приватизацію через електронний майданчик Prozorro.Продажі.

Система Prozorro інтегрувалася з Держказначейством

вт, 09/15/2020 - 17:29
Система електронних публічних закупівель Prozorro інтегрувалася з Державною казначейською службою України.

Дія.Бізнес запускає серію навчальних ефірів для підприємців

вт, 09/15/2020 - 16:10
Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес спільно зі школою Ecoma запускають серію ефірів для підприємців «Інтернет-прорив: як зробити свою справу прибутковою».

ФОПи вийшли під Верховну Раду на протест проти касових апаратів

вт, 09/15/2020 - 15:42
Під будівлею Верховної Ради представники бізнесу протестують проти запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та вимагають скасувати низку законів.