Перейти к основному содержанию

Освіта міжнародного рівня — в кроковій доступності

пн, 09/14/2020 - 12:39

KAN — єдиний з вітчизняних девелоперів, який розвиває власну мережу освітніх закладів А+

Мова не просто про розміщення дитсадків та шкіл на території житлових комплексів. KAN створив унікальну освітню систему А+ для дітей віком від 1 до 19 років під наставництвом єдиного педагогічного колективу. Мешканці всіх комплексів від KAN завжди мають змогу відвести малечу в сучасну школу чи садок, не витрачаючи час у заторах.

З 2012 р. бренд А+ є синонімом якісної освіти. Кожен з освітніх просторів А+ має свою концепцію, яка відображає індивідуальність житлового комплексу, де він розміщений.

“Академія сучасної освіти А+” в ЖК “Комфорт Таун” заклала принципи розвитку всієї мережі. Програма поєднала вітчизняні та міжнародні стандарти, поглиблене викладання іноземних мов (англійська, французька, німецька, іспанська), теорію рішення винахідницьких завдань, фінансову грамоту, робототехніку тощо. Значну увагу приділено спорту, хореографії, музиці, театральній майстерності та деяким іншим напрямам фізичного та творчого розвитку.

Професійне футбольне поле 40х60 м відповідає стандартам FIFA. На свіжому повітрі розташовані гімнастичний комплекс та універсальна площадка (баскетбол, волейбол, бадмінтон), бігові доріжки з покриттям стандарту IAAF, стіна для скелелазіння тощо. А ще є їдальня зі здоровим харчуванням, бібліотека, професіональний лекторій, великий концертний зал на 200 місць, студія звукозапису обладнана сучасними музичними інструментами.

Також в ЖК “Комфорт Таун” розташований дитячий музичний клуб “ЗмійкА+” для дітей 2-6 років із якісно обладнаними локаціями та новими для України комплексними освітніми програмами із поглибленим вивченням музики. Активний та гармонійний фізичний розвиток — пріоритет у вихованні малюків.

У комплексі Central Park, що на Печерську, успішно працює “Дитячий клуб А+”. Авторська програма “Академія дитинства” — це унікальна розробка, основною метою якої є комплексна дошкільна підготовка для дітей від 1 до 6-7 років. Окрім цього, малюки займаються творчістю, спортом, музикою, англійською мовою та LEGOконструюванням.

Academy Ecoland, що відкрився у ЖК Tetris Hall, — перший в Україні проєкт дошкільної екоосвіти. Малеча розвивається у білінгвальних умовах, Oxford Program Our World розроблена спільно з National Geographic. Мотивуюче освітнє середовище згідно італійській методиці Reggio надає простір для виявлення та розкриття талантів кожної дитини. А привести малюка у садочок можна у самих капцях, бо розміщений він на першому поверсі ЖК.

Цієї осені у родині А+ відбулося поповнення — 1 вересня розпочала роботу школа та дитячий садок Respublika Kids на території ЖК “Республіка”. Акцент закладу — STEAM-напрямок, інтегрована програма тісно пов’язана з практикою, є дитячі наукові лабораторії та класи інформатики й робототехніки, Artстудія та музикальний зал. Загалом пропонується понад 20 напрямків позашкільної активності.

В умовах карантину підвищився попит на освітні послуги онлайн. Центр дистанційної освіти А+ ставить за мету навчити навчитися, згідно з філософією life long learning отримувати знання, швидко адаптуватись, реалізувати свій потенціал незалежно від обставин. Центр дистанційної освіти діє як структурний підрозділ кожного із закладів мережі, надаючи можливість частину інформації отримувати онлайн, а практичні навички відпрацьовувати у лабораторіях закладу. Цифровий формат значно розширює коло А+, і тепер якісна освіта доступна дітям з усіх регіонів країни.

Мережа освітніх закладів А+ від KAN є синонімом не тільки якості освіти, але й незупинного прогресу.

Читайте також

Нова партнерська програма ALFA Smart Agro захищає від ризику зміни ціни на врожай

ср, 01/20/2021 - 14:14
Компанія ALFA Smart Agro запроваджує нову партнерську програму для агровиробників “ALFA Форвард 2021”. За умовами програми, агропідприємства можуть отримати засоби захисту рослин та мікродобрива для поточного сезону, уклавши форвардний контракт на продаж майбутнього врожаю.

Під час локдауну українці стали у півтора раза частіше купувати онлайн

пт, 01/15/2021 - 15:38
Українці стали значно частіше купувати товари в інтернеті на фоні оголошення та впровадження січневого локдауну. Кількість замовлень онлайн у п’яти найпопулярніших категоріях зросла на 46%.

MAY-Ukraine здійснила справжній прорив у сфері HoReCa

пт, 01/15/2021 - 12:45
Компанія відкрила новий канал збуту продукції

Голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей Іван Рудий виступить на Ukrainian Gaming Week 2021

вт, 01/12/2021 - 18:26
Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей – це ключовий орган на гемблінг-ринку України. Він забезпечує контроль над діяльністю з організації та проведення азартних ігор. Державна структура була створена Кабінетом міністрів для того, щоб забезпечувати прозору взаємодію між бізнесом та контролювальними органами.

Перший український онлайн-супермаркет Cooker з екологічною доставкою за 30 хвилин

пн, 01/04/2021 - 10:13
В грудні цього року в Києві розпочав роботу онлайн-супермаркет Cooker. Це перша в Україні мережа формату dark store, яка пропонує продукти напряму від виробників та доставку за рекордний проміжок часу - 30 хвилин від моменту замовлення на сайті.

Відбулась найбільша в Україні конференція про IT-освіту

вт, 12/29/2020 - 12:11
Конференція залучила 43-х спікерів та рекордну кількість учасників — 1189.